Триває ремонт Бориспільського шосе. Через це на під’їзді до міжнародного аеропорту “Бориспіль” ускладнився рух автомобільного транспорту. Міністерство інфраструктури попереджає про можливі затори та скупчення автомобілів. Також в установі закликають планувати виїзд до аеропорту – з урахуванням додаткового часу. За попередньою інформацією, дорожні роботи триватимуть до кінця травня.
У 2017-му році туристична галузь принесла півтора відсотка ВВП України. Про це повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.
Чиновник відзначає, що від туризму український бюджет у 2017-му році отримав майже сорок мільярдів гривень. Інвестиції до туристичного сектору за підсумками 2017-го року становили майже вісім мільярдів гривень.

Також, за його словами, з кожним роком туризму все відчутніше впливатиме на ВВП України. Тітарчук наголошує, що велику роль у цьому відіграють Лоукости. Він впевнений, що з приходом Rayanair іноземних туристів в Україні стане ще більше.
За даними Держприкордонслужби, у 2017-му році Україну відвідали майже чотирнадцять з половиною мільйонів гостей з інших країн. Найбільше – з Молдови, Білорусі, Польщі та Росії.
На кордоні України зі Словаччиною і Польщею утворилися черги. Як повідомляє Державна прикордонна служба України, на пунктах пропуску накопичилося близько семиста вісімдесяти автомобілів. Це пов’язано з тим, що багато людей після свят повертаються додому.
Скупчення у пункті пропуску “Ужгород” становить близько сто п’ятдесят транспортних засобів. А на українсько-польському кордоні — на пунктах “Краківець” та “Рава-Руська” – по сто вісімдесят автівок. Сто двадцять та сто п’ятдесят автівок відповідно очікують на виїзд за кордон на пунктах “Шегині” та “Устилуг”. Прикордонники закликають врахувати цю інформацію та радять обирати оптимальні маршрути руху.