Головні події 12 лютого. Підсумковий випуск новин
До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 12 лютого.
Луцький район повернув у користування автомобілі, які були передані радою попереднього скликання з порушенням закону. Про це стало відомо під час сесії Луцькради. Також депутати розбиралися, як так сталося, що керівниця центру первинної медико-санітарної допомоги отримувала зарплату 180 тисяч гривень.
Митний пункт пропуску “Ягодин” вкотре хочуть розширити. Тепер про це заговорили депутати облради. Для цього треба забрати землю у лісівників. Відповідне подання надіслали до Верховної Ради. Йдеться про 9 гектарів землі, які нині належать “Прибузькому лісовому господарству”. Раніше про розширення “Ягодина” згадали в пресслужбі Офісу президента. Там торік у жовтні повідомили, що Укравтодор планує розширити і реконструювати українсько-польський пункт пропуску “Ягодин”, а також частину траси М-07 після Ковеля до кордону, щоб вона була першої категорії.
Вдвічі менше колоній! На Волині дві в’язниці – у стадії оптимізації, а фінансуватимуть у 2021 році, згідно з програмою, лише Луцький слідчий ізолятор та Маневицьку виправну колонію. Більше того, кошти передбачили для осучаснення установ, аби в’язні жили в належних умовах.
Кому все ж таки належать два приміщення, що знаходяться на території ЗАТ “Волинь-Лада”, та чи справді неодноразові так звані протистояння можна називати рейдерством однієї зі сторін? Нагадаємо, минулого тижня ми розповідали про ситуацію, яка трапилась на території підприємства, куди зненацька прийшли невідомі особи і намагалися потрапити до окремих приміщень. Керівник “Волинь-Лади” покликав на поміч поліцію і заявив, що це ймовірно рейдерське захоплення. Далі з обома сторонами розбирались правоохоронці. Представник луцького бізнесмена Миколи Кобака Вадим Матвіїв озвучив позицію свого довірителя та навів, на його погляд, беззаперечні факти, згідно із якими, Микола Кобак має всі законні права користуватися цим майном.
Не тільки не комфортно, а й небезпечно. Приміщення у якому розміщена лабораторія Рожищенського центру первинної медико-санітарної допомоги потребує ремонту. Облущені стіни, грибок, тісні кабінети. У найгіршому стані тут коридор, в якому люди чекають своєї черги. З нового тут лише підлога, точніше її частина. Паралельно для центру облаштовують нове приміщення, куди би медики мали переїхати ще до вересня минулого року. Чому люди вимушені лікуватись, а медики працювати у таких умовах, – дізнавались наші журналісти.
Перформанс у громадському транспорті. Студенти волинського коледжу культури і мистецтв по-особливому вшанували річницю від дня народження Лесі Українки. Твори поетеси читали людям у луцьких маршрутках та тролейбусах.
І до новин спорту. Чотири золотих медалі здобула Олександра Логвінюк на відкритому Кубку України з велоспорту на треку. Змагання відбулися днями у Львові. Волинянка перемогла на дистанціях спринт, олімпійський спринт, кейрин та гіт на 500 метрів з місця. Чемпіонка є вихованицею Школи вищої спортивної майстерності. Загалом команда Волині посіла четверте місце в олімпійському спринті.
Турнір у Бресті луцька “Волинь” розпочала із поразки при досить непоганій грі. У першому матчі «WinterCup 2021» наші футболісти зійшлися із четвертою командою сусідньої Вищої ліги – брестським «Динамо». Хрестоносці протягом усієї гри були активними і мали багато нагод забити. На думку наших футболістів, вони тричі мали пробивати пенальті у ворота суперника, проте арбітр жодного разу не вказав на одинадцятиметрову позначку.
Такою побачили інформаційну картину дня наші журналістки. Якщо знаєте про щось цікаве і хочете поділитися цим з нами, то можете це зробити, телефонуючи на номер 063-12-12-012, або ж пишіть на цей номер у вайбер, чи на сторінку каналу у Фейсбуці. Цікавих вам і приємних новин з 12-им!
Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Останні публікації
- Конкурси профмайстерності серед молоді – на РАЕС
- ФАТАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ГІНЕКОЛОГА, ДЗЕРКАЛО НА МАЙДАНІ, ЖІНКИ-«ЯНГОЛИ». Новини, вечір 26 липня
- Звинувачує гінекологиню в занесенні страшної інфекції. Скаржиться Зеленському
- Похорон через рік і три місяці після смерті. Луцьк попрощався з молодим захисником
- Лікує… собака. Волинянин прийшов з війни, завів пса – і тепер допомагає людям
- Який стиль чоловічого рюкзака обрати
- ОБМАН НА ЧВЕРТЬ МІЛЬЙОНА, ПІДПАЛИВ КВАРТИРУ, ЗНАЙШЛИ ДАВНІ МОНЕТИ. Новини, вечір 25 липня
- «У мене одна легеня працює – а я хочу курити». Історія виживання на війні бойового медика з Луцька
- Стоматологія «Оксфорд Медікал Волинь»: найновіші методи, найвищий рівень обслуговування
- Серйозні гості на РАЕС: на станцію прибули представники кадрового резерву Енергоатому
- СМЕРТЕЛЬНА АВАРІЯ, НОВА АМБУЛАТОРІЯ, СУНЕ ГРОЗА. Новини, вечір 24 липня
- Жалюзі від українського виробника – оптимальний варіант
- Біля Луцька відкрили амбулаторію, яку будували не один рік
- Атомник РАЕС представив Україну на конкурсі Європейського ядерного товариства
- Буйки, пляж і рятувальний пост: які умови безпечного відпочинку на воді
- Масштабна гуманітарна допомога з Чехії – для Рівненської АЕС
- Процедури LUMECCA для шкіри: результат ДО і ПІСЛЯ
- Заміна акумулятора ноутбука Apple: коли варто звертатися до професіоналів
- СКАНДАЛ У ШКОЛІ, ОСТАННЯ ДОРОГА ЗАХИСНИКА, НЕ МОЖУТЬ ДЕКОМУНІЗУВАТИ ВУЛИЦЮ. Новини, вечір 23 липня
- На уроці вчителька облаяла і вдарила школярку, та ще й хотіла її роздягнути
- Троє дітей лишилися без тата: у Луцьку попрощалися з воїном Миколою Сищиком
- Допомогти вуличним тваринам у спеку: історія чоловіка, який обожнює собак
- СПРАВА ПРОТИ ПАТРУЛЬНОГО, ВОЇН ПОМЕР У ВІДПУСТЦІ, ВТЕКЛИ ВІД ВІЙНИ НА ВОЛИНЬ. Новини, вечір 22 липня
- Майже 4 мільйони на передову: мама пораненого захисника щемно подякувала атомникам
- Дружина полеглого воїна презентувала книгу поезій, яку мріяв видати її чоловік
- Кондиціонери для білизни в Аврорі: вигідне поєднання ціни та якості
- Що допоможе спати влітку краще
- Найпоширеніші матеріали для створення кухонних меблів
- ТОП 10 кольорів рулонних штор 2024 року
- Варіанти сучасного оздоблення фасадів
- Національна академія Сухопутних військ запрошує вступників
- ЩО ГОРІЛО В ЛУЦЬКУ, СЕРЙОЗНА АВАРІЯ, АНОМАЛЬНА СПЕКА. Новини, вечір 10 липня
- Де у Луцьку зробити професійне відбілювання зубів
- Остання колискова, повістки поштою, скільки гидоти у луцькій воді. Новини, вечір 9 липня
- Де можна перевірити якість води у Луцьку: РЕПОРТАЖ з лабораторії водоканалу
- 50 літрів плову і 30 кіло м’яса на шаурму: у Луцьку безкоштовно годували в новому закладі