До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 15 квітня.

Людські останки викопали у Заборолі. Працівники місцевої молочної ферми чистили кошару і випадково натрапили на кістки. На місце моторошної знахідки відразу викликали поліцію. Що встановили експерти, – дізнавалася Тетяна Бугаєнко.

Замінували луцький ЦНАП. Анонімне повідомлення про це надійшло близько 8 ранку. На місці працювали поліція, вибухотехніки та кінологи. Працівників евакуювали, територію очепили. Відвідувачів установа не приймала пів дня. Після ретельної перевірки приміщень і навколишньої території вибухотехніки нічого не знайшли. Також нічого підозрілого не зафіксували і камери стеження. Тепер поліція шукатиме псевдомінера. Припускають, що ним може бути невдоволений відвідувач ЦНАПу.

Субсидію на житлово-комунальні послуги надаватимуть значно прискіпливіше. Ці обмеження урядовці називають посиленням адресності надання житлових субсидій. Тепер під час призначення цієї державної допомоги будуть враховувати отримані відсотки за депозитами, дивіденди від цінних паперів тощо; ретельніше відстежуватимуть також одноразові вартісні покупки, наявність депозитів, купівлю іноземної валюти та перетин кордону. Усе це буде підставою для відмови у наданні субсидії. Також скасують територіальні комісії, які призначали цю допомогу в окремих чи особливих випадках, коли на загальних умовах підстав для субсидії не було.

Омріяне, довгоочікуване, власне і сучасне. Новосілля відсвяткують одразу чотири луцьких родини. Досі сім’ї з категорії соціально-вразливих мешкали у тісних гуртожитках, малосімейках та аварійному житлі. І, зізналися, що практично втратили надію мати комфортне власне помешкання. Ключі від таких квартир у новобудовах сьогодні їм вручили у Луцькраді, вона ж і придбала житло.

У ковельських лісах засилля пожежної техніки і людей в уніформі. З’ясувалося, півсотні вогнеборців і лісівників гасили лісову пожежу на площі у гектар. На території місцевого лісгоспу черговий по системі телеспостереження помітив пожежу, але через сильне задимлення визначити кількість осередків не вдалося. Такою була легенда спільних навчань пожежної і лісової охорони. Із завданням впоралися, – прозвітували обидві сторони навчань.

Луцькі підземелля тепер найдовші в Україні. Нове таємниче підземелля під вежею Чарторийських виявили торік. Коли ж розкопали – виявили ледь не ціле підземне місто. Його вирішили з’єднати з уже відомими підземеллями під Петропавлівським костелом. Що з того вийшло, розповість Оля Матвєєва.