До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 17 лютого.

Операцію на відкритому серці вперше провели хірурги обласного перинатального центру. Випадок тим більше унікальний, що пацієнтка – недоношене немовля, яке ледь вміщається у пригоршні.

З наступного тижня Україна повернеться до “кольорового” зонування. Таке рішення ухвалили урядовці у середу, 17 лютого. За правилами адаптивного карантину почнемо жити вже із наступного тижня. Обмеження посилюватимуть в окремих регіонах, в залежності від рівнів епіднебезпеки (“зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” і “червоний”). Як і раніше, їх визначатимуть за щоденними показниками: захворюваності, завантаженості ковідних ліжок та обсягів тестувань. Прем’єр Шмигаль пообіцяв, що про “колір” карантину попереджатимуть заздалегідь.

Де у Луцьку припаркуватися, щоб зручно, законно і бажано безоплатно? Питання, що не втрачає актуальності роками. Вільної землі під стоянки в місті обмаль а ті ділянки, що є, нема кому привести до ладу. Паркомати, на які свого часу влада витратила мільйони, ні ефекту, ні прибутку не дали. Виправляти ситуацію економісти міськради пропонують збільшенням кількості платних паркувань та новим гаджетом для збору плати за них, вартістю у півмільйона гривень. Чому не спрацювало раніше і чи буде користь з нововведень дивіться далі.

Луцького терориста Максима Кривоша судитимуть одразу за сімома статтями, найтяжчі з яких: тероризм, захоплення заручників, загроза життю та незаконне володіння зброєю. Йому загрожує довічне. Служба безпеки України завершила розслідування і передала матеріали до суду. Раніше психіатрична експертиза визнала луцького терориста осудним. Нагадаємо, торік 21 липня Кривош захопив у Луцьку рейсовий автобус з тринадцятьма пасажирами, яких утримував пів доби.

У Рівному луцькі баскетболісти до останніх хвилин контролювали гру, проте перемогти не вдалося. Про важкий матч із рівнянами та підготовку до наступної зустрічі розкажемо у сюжеті.

Втішні новини для вболівальників. З 18 лютого вони зможуть повернутися на трибуни. Щоправда, певні карантинні обмеження діятимуть і надалі, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Зокрема, глядачів розсаджуватимуть в шаховому порядку.