Головні події 25 лютого. Підсумковий випуск новин
До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 24 лютого.
Вакцинація від ковіду стартувала на Волині. Партії вакцини, яка надійшла, вистачить, щоб імунізувати 7 тисяч осіб з груп найвищого ризику. Це медики, які, власне, і робитимуть щеплення, медперсонал, що працює з ковідними хворими, а також мешканці та обслуговуючий персонал геріатричних установ. Хто став першим вакцинованим, уже знає наша Ольга Матвєєва.
Прилади, які знезаражують повітря від бактерій та вірусів сконструювали і запатентували луцькі автомобілебудівники. І вже обладнали ними тролейбус, який от-от вийде на маршрут. Розробники запевняють: конструкції вивірені і не лише абсолютно безпечні для пасажирів, а й корисні. Винахідники переконані, що в умовах пандемії та карантинних обмежень, такі пристосування суттєво полегшать життя пасажирів. Оля Матвєєва вивчала особливості противірусної профілактики на колесах.
Затори, нерви, лайки, штрафи. Луцький авторинок в облозі патрульних і муніципальної варти щонайменше двічі на тиждень. Їхня місія – навести лад. І поки – місія нездійсненна. І правда – у кожного своя. Ще й торг не починали, а вже обібрали, як липку, – нарікають автовласники. Окремі комерційні інтереси на повинні стояти поперек перспектив цілого міста – апелює міська влада. Вікторія Притулюк вислухала обидві сторони і стверджує: автомобіль – таки розкіш.
Нові старі правила використання дитячих автокрісел. Урядовці внесли деякі зміни. Як і раніше, фіксувати дітей при перевезенні – обов’язково. Відтепер це мають бути винятково автокрісла і ніщо інше. Вимога поширюється на дітей зростом менше 145 см чи віком до 12 років. Якщо в салоні два крісла вже встановлені, то третя дитина, але не молодша трьох років, може бути пристебнута ременями безпеки. При цьому швидкість авто не повинна перевищувати 60 км / год. Спеціальні засоби фіксації при перевезенні дітей не вимагаються у таксі і громадському транспорті, але швидкість також обмежується шістдесятьма кілометрами на годину. За перше порушення – штраф 510 грн, повторне – 850.
Ні, я жива, я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає! – ці рядки Лариси Косач стали пророчими. Вона – національний світоч. За її ім’ям ідентифікують Україну у світі. ЇЇ поезії близькі кожному серцю. ЇЇ доробок і досі сучасний, ніби й не минуло півтора століття. Життя і творчість Лесі Українки тісно переплетені з нашим краєм. Дев’ятирічною у Луцьку вона написала свій перший вірш “Надія”. Прадавні ліси Ковельщини надихнули її на створення феєричної “Лісової пісні”. З волинян вона описувала душу українського народу. На малій батьківщині поетеси – шанобливі заходи тривають упродовж тижня. Сьогодні головні урочистості відбулися у Ковелі та Луцьку.
Флешмобили на честь Лесиного ювілею і луцькі прикордонники. Їм допомагали працівники волинського навчально-методичного центру професійно-технічної освіти. Читали один з найвідоміших творів української поетеси «Contra spem spero». А також під супровід військового оркестру Луцького прикордонного загону виконали музичну композицію «Давня весна».
Традиційно пропонуємо вам ділитися з нами важливою інформацією. Телефонуйте на номер 063-12-12-012 або пишіть на нашу сторінку у Фейсбук.
Останні публікації
- Як підібрати професійне обладнання для кухні ресторану чи кафе
- Сережки Van Cleef: як поєднувати з одягом?
- Прочистка унітаза: чому це має робити фахівець
- Навіщо купувати футболку з українським написом
- Погони без пафосу: як вибрати знаки розрізнення, які працюють на вас
- Хофітол таблетки — ефективний засіб для очищення організму
- Переваги імплантації зубів перед іншими методами
- Як правильно застосовувати серветки для прання під час догляду за делікатними тканинами
- ТОП-10 мінітракторів 2025 року: як вибрати та адаптуватися до змін клімату
- Основні критерії вибору літніх шин
- 5 причин замовити меблі з нержавійки для кафе, ресторану чи бару
- Автоматизація фермерських господарств: тренд чи необхідність?
- Сонячна станція 10 кВт: як правильно розрахувати потужність?
- Чи загрожує вам неалкогольна жирова хвороба печінки?
- Як правильно застосовувати хлористий калій на різних типах ґрунтів?
- Як ефективно проходити навчання в автошколі?
- Міжнародна освіта: ваш успішний старт
- Чому правильно обрана кухня впливає на зручність і естетику
- Як вибрати ідеальний матрац для комфортного сну
- Пальне з Європи та міні-маркет: у Шацьку відкрилася шоста заправка мережі “Паливо”
- Як правильно доглядати за міжкімнатними дверима від виробника Terminus
- Скільки років служить профнастил із полімерним покриттям?
- Як впливає колір лінз сонцезахисних окулярів на очі?
- Чому корисно оформити повне КАСКО на своє авто
- Основні критерії вибору сервісу для виведення Tether BEP20 (USDT) на картку А-Банку
- Як розширити меню кав’ярні за допомогою сиропів?
- UKR PARTS – ваш провiдник у свiтi запчастин Subaru
- Вбудовані посудомийні машини: ідеальне рішення для вашої кухні