До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 28 травня.

Дорогу між селами Оленівка та Сокіл, що неподалік Рожища, вважають найгіршою в області не тільки місцеві мешканці, а й самі автодорожники. Останні оголосили конкурс на пошук того, хто дорогу відремонтує. Однак звістка нікого з рожищанців не обнадіяла. Чому? – дізнавалась Марія Вавринюк)

На перехресті вулиць Ковельської та Чернишевського у Луцьку добряче втаранилися два легковики. Повертаючи ліворуч водій Рено не пропустив “чобітка”, який прямував на зелене світло. Від удару обидві автівки відкинуло в різнобіч, а Рено ще й увігнався у паркан. Автівки почовплися, а от люди лишилися неушкодженими, в обох машинах, крім водіїв, були і пасажири.

Скіфське золото, яке мали намір вивезти за межі України, вилучили на пункті пропуску «Ягодин». Рідкісні прикраси з білого та жовтого золота часів Скіфської доби на замовлення європейських клієнтів через кордон переправляли посередником. Маючи попередню інформацію від органів прокуратури волинські митники під час огляду в особистих речах кур’єра знайшли 11 стародавніх підвісок. Унікальні артефакти, після завершення слідства, передадуть до українських музейних фондів. Правоохоронці ж намагаються встановити всіх осіб, причетних до вивезення культурної спадщини за межі держави.

Банду наркоторговців викрили на Ковельщині. В одному із гаражних кооперативів вони організували цілий склад наркотичних засобів. Правоохоронці провели майже три десятки обшуків. Під час яких вилучили чимало психотропів, коноплі, канабіс та інших наркотиків, обладнання для їх виготовлення і фасування, мобільні термінали, телефони, банківські картки, радіостанції, готівку, бурштин і зброю. Зловмисники, вочевидь, промишляли також і крадіжками. Розповсюджували дурман через телеграм-канали, з рук в руки і посередництвом так званих закладок. Чотирьом уже оголосили про підозри, одного взяли під варту.

На хабарі спіймали проректора Луцького національного технічного університету. Сергій Савчук вимагав тисячу доларів від підприємців, які хотіли орендувати складські приміщення, розташовані на території вишу. Проректора “взяли” на гарячому просто у службовому кабінеті. Гроші вилучили. Чи затримувати хабарника і який запобіжних захід до нього застосувати, вирішить суд.

У Любка Дереша – автора культового твору “Культ”, містичного “Намір” та загадкового “Миротворець” цими днями можна було взяти автограф просто на луцьких вулицях. Відомий письменник тиждень має Луцьк за свою літературну резиденцію. Мистецько-промоційний проєкт “Місто натхнення” вигадав муніципалітет, щоб посилити туристичну привабливість міста. Що найбільше вразило львів’янина у Луцьку дізнавалася Ангеліна Гущина

Діти бавилися зі зброєю. З дозволу і з метою пізнання. Військову техніку, різні види зброї та обмундирування з часів Першої Світової і до теперішньої російсько-української війни малим показали луцькі прикордонники. Ніби-то звичайний похід до музею цього разу обернувся для школярів справжнім видовищем. На плацу їх зустрів військовий оркестр. А потім про все: спец засоби, радіостанції, біноклі, бронежилети, тактичні окуляри, техніку військові цікаво розповіли і, головне, дозволили випробувати. Прикордонники зазначають, що від таких відвідин отримують не менше задоволення, як діти.