До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 7 жовтня.

Хтось їх любить, а хтось – ненавидить. Працівники Департаменту муніципальної варти вже шостий рік дивляться за громадським порядком у Луцьку. Один з їхніх обов’язків – стежити за дотриманням правил паркування автомобілів. У рейд із муніципалами вирушили і журналісти.

25 мільйонів – на пропаганду вакцинації. Таку суму виділив Кабмін для проведення інформаційно-комунікаційної кампанії серед населення щодо вакцинації проти COVID-19. Робота буде спрямована на інформування населення про важливість вакцинації, місця розташування пунктів щеплень та інші зміни. Автори документа сподіваються, що інформаційна кампанія призведе до збільшення кількості людей, які зроблять щеплення.

Оперативно та прозоро. Сервісний центр МВС запустив онлайн-сервіс для зручності автовласників. Відтепер перевірити і вибрати номерний знак із бажаними цифрами можна онлайн.

Мешканці мікрорайону Ковель-2 нарешті можуть їздити рівненькою дорогою. На частині вулиці вже завершили планові ремонти методом напівпросочування. Це не асфальтування, кажуть представники влади, втім якістю нічим не гірше, а в коштах дозволяє зекономити.

Понад 70% українців згідні отримувати зарплату у конвертах. Такі результати опитування, яке провели на одному із сайтів з пошуку роботи. Більшість українців згодні працювати неофіційно й отримувати тіньову готівку. Згідно з дослідженням, майже половина шукачів готові назавжди перейти на неофіційну зарплату. І майже третина опитаних погодились би працювати на таких умовах до 2 років. Тільки чверть українців висловилися категорично проти зарплати в конвертах, оскільки дбають про своє майбутнє.

Усе, аби швидше рятувати життя. У Ковелі готують нове приміщення для служби екстреної медичної допомоги. Для лікарів від зими шукали будівлю у центрі міста, щоб медики вчасно могли приїздити на виклики у будь-який куточок міста. Що ж ускладнювало роботу екстреної служби та де вони будуть тепер?

Штрафи за незаконний вилов риби підвищили в десятки разів. Кабмін прийняв постанову щодо збільшення розмірів такс за незаконну риболовлю. У Держрибагентстві пояснюють: таке рішення зумовлене тим, що суми нинішніх штрафів абсолютно низькі. Більше того, востаннє їх встановили ще 10 років тому, тож вони зовсім не відповідають економічній ситуації та спонукають порушників займатися браконьєрством. Так, якщо раніше за незаконно виловлену щуку штрафували на 340 гривень, то нині сума сягне майже 3, 5 тисячі гривень. Такі ж суми штрафів встановили і за вилов судака, рака, сазана та окуня. Цікаво, що за останнього браконьєри раніше платили всього 17 гривень штрафу.

Не ходить, не сидить і не грається іграшками. Протягом 3 років сім’я з села на Ковельщині замість того, щоб тішитися першими словами і кроками сина щоденно шукає гроші на його лікування дитини. Як багатодітна родина бореться за життя хлопчика і чому його мама хвилюється, коли чує нерозбірливе «мама»?

Обережно – газ! Луцькі школярі завітали до диспетчерської служби «Волиньгазу». Дітлахам не лише розповідали, як поводитися з газом, а й показали, що роблять фахівці, якщо уникнути небезпеки не вдалося. Що нового дізналися учні?

На 12 каналі не припиняються екскурсії для школярів. Цього разу знайомитися із закуліссям телебачення завітали учні з 26 школи і вихованці гуртка «Юний журналіст» від Палацу учнівської молоді.