Головні події 9 березня. Підсумковий випуск новин
До вашої уваги – підсумковий випуск новин 12 каналу за 9 березня.
Значно стрімкіший, важчий і смерстоносніший. Випадки мутованого коронавірусу вже виявили на Івано-Франківщині. А з початком сезону трудової міграції нові штами можуть швидко розповсюдитися і на решту регіонів, попереджають у міністерстві охорони здоров’я. Найнебезпечніші з різновидів ковіду – “британський” та “південноафриканський”. Через їхнє поширення країни посилюють карантинні обмеження. Міністр Максим Степанов зазначив, що нові штами є значно агресивнішими. Крім органів дихання мутований коронавірус почав вражати нирки, печінку і центральну нервову систему.
42-річний лучанин загинув на залізничних коліях, що на вулиці Ківерцівській. Внаслідок сильного удару потяга чоловікові відірвало голову. Про нещасний випадок поліцію повідомив черговий станції. Припускають, що чоловік кинувся під вантажний потяг. Чи дійсно це було самогубство з’ясовують правоохоронці. Тіло загиблого спрямували на судмедекспертизу.
У регіонах можуть запровадити різні графіки робочого часу. До ухваленого у першому читанні законопроєкту про скасування переведення годинників зараз вносять доповнення. Відповідно до них органи місцевого самоврядування самостійно зможуть змінювати час початку та завершення робочого дня, не скасовуючи єдиний київський час. Найімовірніше, в ніч з 27 на 28 березня стрілки годинника усе ж доведеться перевести на годину вперед. А от восени переведення годинників може бути вже останнім.
Давня професія на сучаний лад. Луцького кликуна офіційно працевлаштували і запровадили день його професійного свята. Сучасник середньовічного глашатая працюватиме щодня, але сповіщатиме лучан не про напасті, трафунки чи укази, як у давнину, а про туристичну привабливість Лучеська. Поки у міській раді працевлаштовували кликуна з плоті і крові, на сусідній вулиці учергове поцупили його копію з кольорового металу. На метал, власне, і зрізають, припускають владці. Досі викрадені скульптури вдавалося повертати. З 15 встановлених кликунів порожні лише три місця. Усіх, хто має інформацію про зниклих історичних вартових Луцька, просять повідомити правоохоронців або муніципалітет.
Тарасові Шевченку – 207. До дня народження українського світоча на Волині традиційно триває урочиста шевченкіада. Зі своїм Кобзарем та квітами близько сотні лучан прийшли сьогодні до пам’ятника Тарасові. І дошкільнята, і молодь, і найстарші читали найулюбленіше з Шевченка.
“Б’є – отже сяде”, “Ми не проти квітів, ми за права жінок!” – з такими гаслами у Луцьку пройшов перший марш за права жінок. Жінки його і зорганізували. У лавах маніфестантів були помічені й поодинокі чоловіки. Усі гуртом закликали протидіяти домашньому насильству.
Одну, але гігантську квітку подарували автолюбителі з Володимира-Волинського жінкам з нагоди свята весни. Чотири десятки автівок розставили так, що вималювалася квітка з пелюстками і листками, схожа чи то на сонях, чи то на ромашку. Щоб креативну ідею втілити ще й безпечно, організатори залучили і копів. Виконавши свої професійні обов’язки патрульні також долучилися до святкового автомалювання.
120 спортсменів змагалися за титул під час чемпіонату області з грепплінгу. Це відносно новий вид спортивного єдиноборства, в основі якого – боротьба на короткій дистанції, в якій використовуються больові і задушливі прийоми. Грепплінг є боротьбою на підкорення, тобто основна мета спортсмена примусити суперника до здачі. Хто здався, а хто переміг бачили наші кореспонденти.
Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Останні публікації
- Конкурси профмайстерності серед молоді – на РАЕС
- ФАТАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ГІНЕКОЛОГА, ДЗЕРКАЛО НА МАЙДАНІ, ЖІНКИ-«ЯНГОЛИ». Новини, вечір 26 липня
- Звинувачує гінекологиню в занесенні страшної інфекції. Скаржиться Зеленському
- Похорон через рік і три місяці після смерті. Луцьк попрощався з молодим захисником
- Лікує… собака. Волинянин прийшов з війни, завів пса – і тепер допомагає людям
- Який стиль чоловічого рюкзака обрати
- ОБМАН НА ЧВЕРТЬ МІЛЬЙОНА, ПІДПАЛИВ КВАРТИРУ, ЗНАЙШЛИ ДАВНІ МОНЕТИ. Новини, вечір 25 липня
- «У мене одна легеня працює – а я хочу курити». Історія виживання на війні бойового медика з Луцька
- Стоматологія «Оксфорд Медікал Волинь»: найновіші методи, найвищий рівень обслуговування
- Серйозні гості на РАЕС: на станцію прибули представники кадрового резерву Енергоатому
- СМЕРТЕЛЬНА АВАРІЯ, НОВА АМБУЛАТОРІЯ, СУНЕ ГРОЗА. Новини, вечір 24 липня
- Жалюзі від українського виробника – оптимальний варіант
- Біля Луцька відкрили амбулаторію, яку будували не один рік
- Атомник РАЕС представив Україну на конкурсі Європейського ядерного товариства
- Буйки, пляж і рятувальний пост: які умови безпечного відпочинку на воді
- Масштабна гуманітарна допомога з Чехії – для Рівненської АЕС
- Процедури LUMECCA для шкіри: результат ДО і ПІСЛЯ
- Заміна акумулятора ноутбука Apple: коли варто звертатися до професіоналів
- СКАНДАЛ У ШКОЛІ, ОСТАННЯ ДОРОГА ЗАХИСНИКА, НЕ МОЖУТЬ ДЕКОМУНІЗУВАТИ ВУЛИЦЮ. Новини, вечір 23 липня
- На уроці вчителька облаяла і вдарила школярку, та ще й хотіла її роздягнути
- Троє дітей лишилися без тата: у Луцьку попрощалися з воїном Миколою Сищиком
- Допомогти вуличним тваринам у спеку: історія чоловіка, який обожнює собак
- СПРАВА ПРОТИ ПАТРУЛЬНОГО, ВОЇН ПОМЕР У ВІДПУСТЦІ, ВТЕКЛИ ВІД ВІЙНИ НА ВОЛИНЬ. Новини, вечір 22 липня
- Майже 4 мільйони на передову: мама пораненого захисника щемно подякувала атомникам
- Дружина полеглого воїна презентувала книгу поезій, яку мріяв видати її чоловік
- Кондиціонери для білизни в Аврорі: вигідне поєднання ціни та якості
- Що допоможе спати влітку краще
- Найпоширеніші матеріали для створення кухонних меблів
- ТОП 10 кольорів рулонних штор 2024 року
- Варіанти сучасного оздоблення фасадів
- Національна академія Сухопутних військ запрошує вступників
- ЩО ГОРІЛО В ЛУЦЬКУ, СЕРЙОЗНА АВАРІЯ, АНОМАЛЬНА СПЕКА. Новини, вечір 10 липня
- Де у Луцьку зробити професійне відбілювання зубів
- Остання колискова, повістки поштою, скільки гидоти у луцькій воді. Новини, вечір 9 липня
- Де можна перевірити якість води у Луцьку: РЕПОРТАЖ з лабораторії водоканалу
- 50 літрів плову і 30 кіло м’яса на шаурму: у Луцьку безкоштовно годували в новому закладі