Луцькі вболівальники вже добряче встигли засумувати за баскетболом.  БК “Старий Луцьк” вже провів декілька виїзних матчів, однак вдома зіграли вперше в цьому сезоні. У грі з командою “Хімік-2” перемогу отримати не вдалося.

Команди розпочали матч на високих швидкостях, обмінюючись результативними атаками. Суперники часто фолили: Шавгаров та Тютинник заробили по 3 фоли. Ближче до завершення чверті гості вийшли вперед. Після дальньої спроби Івашова різниця досягнула 6 очок. На перерву команди пішли за рахунку  16-22, – йдеться на сайті “Старого Луцька”.

В другій чверті полетіло в «Хіміка-2». Лідером в «зелених» у ці хвилини був Денис Клевзунник, гості зуміли втекти у відрив. Розкидався і Головчик, в лучан активним був Коцько. Різниця досягнула 10+. В підопічних Пащенка озвався Ковляр: 35:48 перед великою перервою.

Старт третьої чверті краще вдався «зеленим». Клевзуник і Головчик допомогли  свої команді досягнути переваги у 20+. Тим не менш, завершення чверті залишилося за лучанами. Федчук, Коцько, Глушко дещо відіграли відставання.  Після дальнього Федчука різниця скоротилася до 10 очок. Головчик влучив один з двох штрафних – команди пішли на останню перерву за 11-ти очкової переваги южненців.

Остання десятихвилинка могла стати для лучан переломною, але дуже швидко господарі лишилися без Швагринського, Дейни та Співака, які перебрали фолів. В гостей знову влучали Клевзуник та Головчик. Лучан повів за собою капітан Федчук, але суперники втримали перемогу та зуміли збільшити свою перевагу у рахунку. У підсумку, 70-92 на користь гостей. Відзначаємо 28 очок Дмитра Головчика.  У нашій команді кращим був Едуард Федчук, в активі якого 22 очка.

Сьогодні суперники проведуть ще один матч. Початок о 11:00. Пряма трансляція гри відбудеться на 12 каналі.