Волинська організація партії “Громадянська позиція” – у п’ятірці кращих в Україні. Зараз в області цю політичну силу представляють 52 депутати місцевих рад та один сільський голова. У планах – й надалі розбудовувати її, не зраджуючи найголовнішій засаді: не брати до лав олігархів. Анатолій Гриценко, перебуваючи у Луцьку, проаналізував поразки на минулих парламентських виборах. Каже, що в цьому допомогли центральні канали, де “Громадянську позицію” постійно паплюжили. Як приклад, розповів про знущання від власника каналу “1+1” Ігоря Коломойського.
 
Анатолій Гриценко розповів про недопрацювання діючої влади в обороноздатності та економіці. Наголосив на постійному нарощуванні зовнішнього державного боргу, який нині становить 2,4 трильйона гривень. П’яту частину цих грошей Україна зобов’язалася повернути вже наступного року.
 
Серед першочергових завдань Анатолій Гриценко назвав підняття економіки. Але не за рахунок зовнішніх кредитів чи нарощування обсягу готівки, а лише допомоги малому бізнесу. Також, на думку лідера “Громадянської позиції”, необхідно провести перепис населення, та завершити облік землі. Щодо реформ, то найвдалішими на сьогодні він назвав медичну та децентралізацію. Найбільше розкритикував – пенсійну, яку на його думку мають втілювати не Мінсоцполітики, а Мінекономіки спільно з Нацбанком. Адже саме ці структури планують економічне майбутнє.