Міністр освіти Лілія Гриневич відзначила про систему освіти у Волинській області.

Враженнями вона поділилася під час свого візиту на Волинь 11 березня, – йдеться на сторінці голови Волинської ОДА Олександра Савченка.

Гриневич відзначила, що Волинь має позитивні приклади освоєння державної субвенції на Нову українську школу.

“Наше загальне враження, враховуючи те, що область нелегка, з великою часткою сільської місцевості та великою кількістю малокомплектних шкіл, позитивне. Область показує гарні результати. Для прикладу – друге місце в Україні за включенням дітей з особливими потребами в освітній процес та за розгортанням системи інклюзивної освіти. Я вам дуже дякую за це. Так само Волинь має гарні приклади освоєння державної субвенції на Нову українську школу. До речі, за показниками область справляється значно краще, ніж місто”, – наголосила Лілія Гриневич.

Савченко відзначив, що нова реформа освіти – актуальна та професійна. Зокрема, йому подобається проект «Нова українська школа».

“Проект дійсно дуже розкішний. Я люблю відвідувати ці початкові класи. Вчителі задоволені, учні навчаються з радістю та блиском в очах. Але є в нас і проблеми. В поліських районах маємо практично гуманітарну катастрофу. Близько десятка шкіл потребують добудови, нового будівництва чи капітального ремонту. Зараз ми маємо кошти від держави і працюємо над цим – а раніше ніхто на це не зважав”, – сказав Олександр Савченко.