Різке збільшення обсягів використання питної води, особливо зафіксоване межах Боратинської громади, може призвести до перебоїв із водопостачанням та до пониження тиску води в мережі.

Адже з такими темпами витрачання вода просто не встигає проходити необхідні ступені підготовки і набору в резервуарах, – пише пресслужба КП Луцькводоканал.

Наголошують, що питна вода не призначена для поливу городини і постійного зрошування газонів. Для таких цілей використовується вода зі свердловин. В іншому випадку недобросовісне зловживання водними ресурсами може негативно вплинути на громаду Луцька і Боратина. Якщо власники домоволодінь не скоротять витрати питної води на масовий полив газонів і городів, виникне необхідність в обмеженні водопостачання, зокрема в напрямку приватної забудови Боратинської громади.

Звертаються до усіх мешканців Луцької та Боратинської громад – стежте за витрачанням водних ресурсів, завжди вчасно вимикайте крани, контролюйте рівень подачі води, не використовуйте водопровідну воду для поливу городів, садів, квітників і газонів. Просять з розумінням поставитися до ситуації, спричиненої спекою та не створювати незручностей інших мешканцям громади.