Укрпошта починає здійснювати міжнародні карткові перекази. Відповідну ліцензію державному підприємству видав Нацбанк. Наразі використовуватимуть платіжні системи VISA та MasterCard. Також Укрпошта переказуватиме національну валюту без відкриття рахунків.

За словами виконувача обов’язків генерального директора відомства Ігоря Смілянського, розрахуватись у відділеннях можна буде через платіжні термінали, на інтернет-сайті  чи в спеціальному мобільному додатку. Такі операції здійснюватимуться без посередництва банка-еквайера.
Для розрахунку картками у відділеннях вже закупили п’ять тисяч платіжних терміналів через систему держзакупівель Prozorro. Вони відповідають усім сучасним технологічним вимогам міжнародних платіжних систем MasterCard, Visa та НПС «ПРОСТІР».
Раніше головне поштове відомство країни повідомляло, що ряд відділень почнуть працювати цілодобово. Зараз ДП “Укрпошта” – це більше 11 тисяч відділень. Кажуть, що розширятимуть мережу й надалі. Зокрема, у Луцьку у лютому вже запрацювала нова установа у 55-му мікрорайоні. Також в планах на цей рік відкриття ще чотирьох відділень.