Грузія від понеділка, 1 березня, відкриває свій кордон для громадян України.

Про це повідомив грузинський прем’єр-міністр Іраклій Гарібашвілі, пише ТСН.

Потрапити до країни можна літаком,  але лише за наявності негативного ПЛР-тесту на коронавірус. Його слід зробити не пізніше, ніж за 72 години до прильоту на територію країни. Утім, на третій день перебування в Грузії туристам доведеться пройти повторне тестування на COVID-19 за свій рахунок.

Слід зауважити, що сухопутні кордони країни досі закриті. Окрім українців, повітряний шлях доступний для громадян інших країн. Зокрема, Вірменії, Азербайджану,  Казахстану, Росії та Білорусі.  Раніше Грузія спростила правила в’їзду для громадян країн ЄС, Туреччини, Ізраїлю, Швейцарії, Норвегії, США, Великої Британії, Саудівської Аравії, Катару, ОАЕ та Бахрейну.

Крім того, від 1 лютого лютого до країни можуть потрапити іноземці, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19 препаратом будь-якого виробництва.

Як повідомлялося, компанія “Міжнародні авіалінії України” відновила авіасполучення до грузинської столиці Тбілісі від 31 січня. Компанія виконуватиме польоти двічі на тиждень. З Києва літак вилітатиме кожної п’ятниці та неділі. Рейси у зворотному напрямку будуть щосуботи та щопонеділка.