Гучна вечірка закінчилась позбавленням водійських прав. Повертаючись з гулянки, лучанин не увікнув поворотники. Це помітили патрульні і вирішили перевірити, чи все з водієм гаразд. Як виявилося, в іномарці було значно більше людей, ніж допускається. І це далеко не всі порушення.

Що доводиd у суді молодик – розповідає Ангеліна Гущина.

Лучанин так хильнув і гульнув на дискотеці, що вирішив ще й друзів порозвозити додому. За це тепер постав перед судом. Зунинили молодика, вже у суді розповідають копи, на виїзді з вулиці Ковельської, бо той порушив ПДР. Та коли взялися перевіряти, чи все гаразд з водієм, помітили, що від нього добряче тхне алкоголем і людей в машині значно більше допустимого.

У судовій залі лучанин вперто доводив свою невинуватість.

“Мій автомобіль я вважаю, що зупинили незаконно. І всі подальші дії працівників, я вважаю,  теж були незаконними, тому що не було ніякої законної причини для зупинки мого автомобіля”, – запевняє Дмитро Димарчук Дмитро.

Та від фактів подітися ніде, каже патрульний. Підтвердження цьому – записи з боді-камер. Тут бачимо: водій пройти алкотест погодився, втім не полишав надій “зам’яти справу”.

Перевірити, чи вживав гульвіса алкоголь, виявилося справжнім квестом. Правильно дихати у драгер молодик вперто не хотів, тож довеся робити аж 9 спроб. Врешті драгер показав 0,75 проміле алкоголю в крові.

Інспектори запропонували водієві підтвердити результат у лікаря. Той спершу погодився, та коли приїхали на місце вирішив дати драпака. Спритника все ж повернули. Однак проходити додатковий огляд молодик відмовився.

Вирок суду: рік позбавлення права кермування всіма видами транспортних засобів і 17 тисяч штрафу.