На дні Уряду нардеп з Волині Ігор Гузь, який представляє 19 виборчий округ,  підняв питання щодо страйку шахтарів у Нововолинську.

Відео з парламенту оприлюднили на сторінці нардепа у фейсбуці.

Гузь вимагає, аби прем’єр-міністр та його заступники звернули увагу на шахтарів, яким не виплатили заробітну плату з червня місяця.

“Питання по суті, до представника кабінету міністрів. У мене в окрузі декілька днів страйкують шахтарі. Їм з червня місяця не заплатили заробленої плати! Я вас хочу запитати, де міністерство, де заступники міністра? Чому ніхто не їде до шахтарів, які страйкують, а ховаєтесь тут в Києві?

Я вимагаю, хочете їдемо зі мною до цих людей, які не отримали зарплату за червень, липень, серпень, вересень і жовтень. Ви ховаєтеся, як ховався Насалик, закінчите тим самим. Я вимагаю ваше міністерство терміново реагувати на шахтарів у Нововолинську”, – наголошує депутат.

Ігор Гузь: Заведіть прем’єра в зал і дайте відповідь, коли будуть гроші у шахтарів

На дні Уряду в парламенті прем’єр-міністр пішов пити каву, а в цей час шахтарі у Нововолинську сидять з червня без зарплати! Терміново відреагувати на проблематику шахтарів у Нововолинську – з такою вимогою звернувся депутат Верховної Ради Ігор Гузь до представника кабміну у Раді під час години запитань до уряду. На момент звернення парламентаря, прем’єр-міністра в залі засідань не було і тому на це він зауважив: «Сьогодні день уряду. Якщо прем’єр-міністр не може знайти годину побути тут і послухати – це ганьба. Прошу привести сюди прем’єр-міністра!»Після цього він озвучив свою вимогу по суті: «У мене в окрузі декілька днів страйкують шахтарі. Їм з червня не виплатили зарплату. Я вас хочу запитати: де міністерство, де заступники міністра? Чому ніхто не їде до страйкуючих шахтарів, а ви ховаєтесь тут у Києві. Я вимагаю сьогодні: беріть машину, або сідайте зі мною в авто, і поїхали до цих людей. Вони вже 5 місяців не отримують зарплату. Ви ховаєтеся, як ховався Насалик (Ігор Насалик – екс міністр енергетики і вугільної промисловості – ред.). Закінчите тим самим. Я вимагаю ваше міністерство терміново реагувати на проблематику шахтарів у Нововолинську».

Gepostet von Ігор Гузь – офіційна сторінка am Freitag, 18. Oktober 2019