У луцькій піцерії “Фелічіта”, в якій отруїлося 13 людей,  вибачилися перед клієнтами і наголосили, що такий інцидент стався вперше за 20 років. Зараз у закладі проводять всі необхідні заходи для уникнення таких ситуацій в майбутньому.

Про це повідомили на сторінці компанії у фейсбуці.

“Просимо вибачення за прикру ситуацію, що трапилася у нашій компанії! Ми глибоко поважаємо кожного нашого гостя, клієнта, партнера! Ситуація, що виникла вкрай засмутила всю команду, адже у нас, це трапилось вперше за 20 років! Для уникнення чуток та висвітлення неправдивої інформації, повідомляємо Вам, що нами було ініційоване закриття одного з закладів (вул. Винниченка, 2) для виявлення причин харчового отруєння”, – йдеться у повідомленні.

У піцерії зауважили, що для з‘ясування обставин та причин виникнення спалаху лікарі-епідеміологи здійснюють комплекс протиепідемічних і профілактичних заходів, залучені контролюючі органи.  

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ОТРУЄННЯ У ФЕЛІЧІТІ

“Ми в жодному разі не відмовляємося від проблеми, а впевненно її вирішуємо! Гарантуємо провести всі необхідні заходи для уникнення таких ситуацій в майбутньому! Ми з Вами вже багато років, і хочемо й надалі бути прикладом гарного смаку, хорошого сервісу, смачної та безпечної їжі!
Приносимо вибачення кожному з Вас.  Ми переконанні, що дана ситуація була, як першою, так і останньою в історії компанії!”, – зазначили в компанії.