З 22 квітня у кінотеатрі PremierCity ви можете переглянути такі фільми:

«Трунар»

У власника похоронного бюро Бернардо немає упереджень, тож разом зі своєю родиною він живе у тому ж приміщенні, де й працює. Дружина Естела лікується від депресії, яка не покидає її через загибель колишнього чоловіка. Її донька Ірина – єдина, кого обурює необхідність жити під одним дахом з безкінечним потоком трун та мерців. І справа не у тому, що дівчина надто вразлива. Ні для кого з мешканців цього будинку не є секретом, що тут є привиди. Душі померлих, похорон яких відбувався у цьому будинку, частенько сюди повертаються. З часом такі візити перестають бути безпечними для мешканців цього будинку.

«Врата темряви»

Пройшли роки з тих пір, як батько залишив своїх дітей Стівена і Мішель. Їхня мати знову вийшла заміж, Мішель відмінно ладнає з новим вітчимом і зведеною сестрою Каслі, але її брат Стівен не сприймає нових членів сім’ї і стає все більш нервовим і відстороненим. Його починають переслідувати похмурі бачення з минулого. У міру того, як ці спогади знаходять форму, Стівен починає підозрювати, що його батько ніколи не кидав їх, а зіткнувся з диявольськими силами. Коли його бабуся робить шокуючий вчинок, який викриває гріхи їх згуртованої католицької громади під наглядом значного монсеньйора Канеллі, ті ж сили приходять за ним.

«Що приховує вода»

Коли 16-річна Ліберті повертається з наукового табору, мама Мішель приголомшує її новиною. У неї з’явився приятель та невдовзі вона планує з ним одружитися. Утрьох Ліберті, Мішель та цей чоловік мають провести деякий час у будинку біля озера, відпочити та дізнатися більше одне про одного. Чоловіка звати Джон Сміт. Він біолог та займається дослідженням усього, що живе під водою. А ще він напрочуд вродливий, спортивний та з усіх сил старається сподобатися Ліберті. Мішель каже, що дуже любить Джона. Проте Ліберті дедалі більше стверджується у думці, що з цим чоловіком щось не так. Її підозри не безпідставні. От тільки довести це мамі не так вже й легко.

«Пункт призначення. Аквапарк»

Події фільму відбуваються в літньому аквапарку під назвою «Мокра Долина», де щодня відпочивають і веселяться сотні людей. Одного разу компанія молодих друзів відправляється туди, щоб відсвяткувати кінець навчального року і провести незабутній час разом. Однак незабаром свято псує невідомий маніяк, який ставить пастки всюди і перетворює це місце в криваву бійню.

 «Упс! Пригоди тривають…»

Потрапивши у ковчег, від всесвітньої повені врятувались не тільки знайомі нам тварини, а й два фантастичних види. Малюки Фанні та Лея саме до них і належать. Подорож на ковчезі триває вже довгих 150 днів. Заготовлених харчів стає усе менше, а суші так і не видно. Фанні та Лея наважуються на ризикований вчинок та вирушають на пошуки, сівши на пліт. На них чекає знайомство з новим, небаченим до того світом. Сімейний пригодницький мультфільм «Упс! Пригоди тривають…» не є дослівним переказом біблійного оповідання, а ось перша частина цієї історії вийшла на екрани у 2015 році. Тоді головною проблемою тварин було потрапити на ковчег.