Марія Христецька уже всьоме входить до зали Шацького суду, як обвинувачена. Попри важкість злочину – спокійна і навіть трохи самовпевнена. Можливо тому, що знає – цього разу суд над нею і її спільниками знову не почнеться. Хоч махінації і справді – більш ніж значні, на понад мільйон гривень державних грошей. Слідчі стверджують, що Христецька зі спільниками оформила шістьох фіктивних працівників і привласнила їх зарплату. За що можна отримати від семи до 12 років тюрми.

На питання журналістів про те, чому тільки мало не через рік після передачі справи до суду вирішила просити замінити одного суддю на трьох- не відповідає.

Захисник Христецької ще на минулому засіданні почав вимагати колегіального розгляду справи – тобто, щоб цим криміналом займалося одразу троє суддів. Закон дає таке право, то ж суддя схвалює клопотання.

Учорашнє засідання не протривало і 10 хвилин.

Що ж, будемо сподіватися, що наступного разу, уже під час восьмої спроби, колегія з трьох суддів таки почне розгляд справи по суті. Хоча цікаво, що у Шацькому районному судді – ВСЬОГО троє суддів. І почати розгляд вони зможуть лиш тоді, коли зберуться у повному складі. Що може статися не скоро. Цікаво, чи не на це розраховує захист Христецької?