На Волині середня номінальна зарплата у березні становила 8089 грн, що в 1,9 раза вище мінімального її рівня, передбаченого законодавством (4173 грн) та на 18,7% більше, ніж у березні 2018р.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління статистики у Волинській області.

За рівнем зарплати Волинь випередила Житомирську, Кіровоградську, Луганську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Чернівецьку та Чернігівську області.

Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві меблів, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, у сфері фінансової та страхової діяльності, де заробітна плата перевищила середній показник по області в 2,0–1,6 раза.

Загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати впродовж березня зменшилась на 2,0% і на 1 квітня 2019р. становила 14,3 млн.грн, що дорівнює 1,0% фонду оплати праці, нарахованого за березень. Вчасно не отримали заробітну плату 2,0 тис. волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах області, кожному із них не виплачено в середньому по 5842 грн.