Центральна виборча комісія досі рахує голоси українців, які ті віддали за кандидатів у народні депутати. Відсоток порахованих бюлетенів сягає понад 90%, тож вже є приблизна картина остаточних результатів.

До слова, ці вибори проводили востаннє за змішаною системою – можливості обирати мажоритарників більше не буде. Відповідно до закону, який прийняла Верховна Рада  в останні дні своєї каденції, наступний парламент мають обирати за системою відкритих партійних списків, голосуючи за партію, виборець зазначає, кого зі списку він хоче бачити в Раді.

Поняття “виборчий округ” та “мажоритарник” взагалі зникнуть.

Та цього разу мажоритарників таки обирали. Запит на нові обличчя, про які говорили під час передвиборчої гонитви, на Волині не підтвердився. У більшості округів лідерами стали вже досвідчені депутати.

12 канал з’ясував, хто з волинян проходить у Верховну раду по “мажоритарці”.

19 округ – Ігор Гузь

Сюди входять міста Володимир-Волинський, Нововолинськ, Іваничівський, Любомльський та Володимир-Волинський райони. Станом на 13:00 23 липня ЦВК порахувала 99,09% голосів цього округу.

Лідером голосування став чинний нардеп, самовисуванець Ігор Гузь, його підтримали 59,45% (40 451 виборців). За перемогу також змагалися Назар Мисковець від партії “Слуга народу”, Сергій Григоренко від “Європейської Солідарності”, Віталій Голигін від “Опозиційної платформи – За життя”, а ще – самовисуванці Микола Юнак, Василь Згоранець, Ірина Конєва.

Як розділилися голоси між кадидатами – дивіться у таблиці.

20 округ – Вячеслав Рубльов

До цього округу належать Горохівський, Локачинський, Луцький, Рожищенський, Турійський райони. Тут пораховано вже 100% голосів.

Найбільше в цьому окрузі підтримали Вячеслава Рубльова, який балотувався від “Слуги народу”, за нього віддали голоси 42,03% (35 997 виборців).

Його конкурентами були: кандидат від “Батьківщини” Андрій Козюра, Юрій Цейко від “Свободи”, Іван Мирка від “Європейської Солідарності”, Володимир Саєвич від “Опозиційної платформи – За життя”, самовисуванці Сергій Мартиняк, Олена Твердохліб, Вадим Ваврищук та Віталій Пудлік.

До слова, це єдиний волинський округ, що змінив депутата на цих виборах, раніше його інтереси представляв Мартиняк.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Порахували майже 100% голосів волинян. Кого підтримують найбільше

Як розділилися голоси між кадидатами – дивіться у таблиці.

21 округ – Степан Івахів

До цього виборчого округу входять: місто Ковель, Ковельський, Ратнівський, Старовижівський, Шацький райони. Станом на 13:30 23 липня пораховано 99,59% голосів.

Найбільше голосів цього округу отримав чинний народний депутат Степан Івахів. У нього – 44,95% (33 445 голосів).

На перемогу також претендували: Андрій Лев, який балотувався від “Слуги народу”, Богдан Сінчук від “Батьківщини”, Юрій Поліщук від “Свободи”, Василь Горішний від “Опозиційної платформи – За життя”,  Віталій Дем’янчук від партії “Разом – сила”, самовисуванці Віктор Мовчан, Олександр Калюжний, Олег Місірук.

Як розділилися голоси між кадидатами – дивіться у таблиці.

22 округ – Ігор Палиця

До 22 округу входить місто Луцьк. Там вже порахували 100% голосів.

Лідером став голова Волинської обласної ради Ігор Палиця. За нього свої голоси віддали 29 157 виборців, що становить 37,17%.

Стати народним депутатом від Луцька також хотіли кандидат “Слуги народу” Сергій Пісачук, Юрій Моклиця від “Європейської солідарності”, Микола Федік від “Свободи”, Павло Данильчук від “Громадянської позиції”, Руслан Бабаханов від “Опозиційної платформи – За життя”, Дмитро Климук від “Народного Руху України”, самовисуванці Тарас Шкітер, Сергій Адамчук, Дмитро Глазунов, Вячеслав Панасюк.

Як розділилися голоси між кадидатами – дивіться у таблиці.

23 округ – Ірина Констанкевич

До 23 округу входять Камінь-Каширський, Ківерцівський, Любешівський, Маневицький райони. Там станом на 13:30 23 липня опрацьовано 98,84% голосів.

Найбільше голосів набрала чинна народна депутатка Ірина Констанкевич, її підтримали 48,99% виборців (38 219 виборців).

Її опонентами були: Максим Приймачук від “Слуги народу”, Олександр Пирожик від “Свободи”, Юрій Сковорода від “Європейської Солідарності”, Тарас Бойко від партії “Рідне місто”, Іван Оласюк від від “Опозиційної платформи – За життя”, Ігор Роганов від партії “Разом – сила”, самовисуванець Дмитро Махортов.

Як розділилися голоси між кадидатами – дивіться у таблиці.