Терористична організація ІДІЛ опублікувала нове відео. Незважаючи на те, що вони стрімко втрачають захоплені території, та все менше проводять пропагандистьської діяльності, ідеологія збройного джихаду отримує все більшу популярність у західному світі.
Після того як ІДІЛ почали втрачати підконтрольні території, в них значно зменшилась кількість матеріалу з якого можна створювати інформаційні приводи. Зрозумівши величезний вплив пропаганди ісламської держави коаліція почала боротись з інфопростором терористів як на землі так і в мережі.
За словами експерта, зараз ІДІЛ хоче змінити риторику своїх повідомлень. З ідеології переможців на стратегію виживання руху.

Раніше стратегія ІДІЛ була спрямована на приманювання іноземців переїхати в цю утопічну державу. Зараз вони вже не запрошують в Ірак чи Сирію. Їхня мета сьогодні – поширити віру та змусити здійснювати теракти по всьому світу. Попри відсутність фактів, терористична організація продовжує стверджувати, що саме їхній вплив сприяє збільшенню кількості терактів в Європі та США.