Ігор Чайка, який лідирує на виборах в Ковелі за попереднім підрахунком голосів, прокоментував заяву конкурента Олега Уніги щодо фальсифікацій. 

Нагадаємо, Уніга на своїй сторінці у фейсбуці написав, що збирається оскаржувати результат виборів у суді, бо сумнівається у їх чесності.

Ігор Чайка відповів на закиди опонента. Текст його допису подаємо без змін.

“На виборах я обіцяв, що я не буду займатися кулуарними домовленостями і всі мої дії будуть максимально прозорі та зрозумілі для ковельчан.

За останні кілька годин до мене прийшло більше сотні повідомлень з проханням прокоментувати заяву мого колеги по виборчих перегонах Олега Уніги щодо фальсифікацій на виборах.

Я не фахівець з конспірології, тому буду говорити фактами:

1. На КОЖНІЙ виборчій дільниці були присутні члени комісій від різних партій (в тому числі від Слуги народу), спостерігачі від різних партій (в тому числі від Слуги народу) та представники нацполіції;

2. Станом на 11-00, 27 жовтня 2020 року до Територіальної виборчої комісії та 42 дільничних виборчих комісій НЕ БУЛО подано жодної скарги на порушення виборчого законодавства щодо будь-яких фальсифікацій;

3. Вибори в Ковельській ОТГ відбувалися на 42 виборчих дільницях. За результатами підрахунку голосів Олег Уніга переміг на 17 виборчих дільницях, а я переміг на 25 виборчих дільницях. Тобто інформація про те, що я переміг завдяки «одному селу» чи «9 дільницям» не відповідає дійсності. Бо 9 дільниць це не 25″.

Окрім того, він опублікував результати виборів на кожній дільниці Ковельської ОТГ. Зеленим виділені дільниці, де переміг Олег Уніга. Результати – за посиланням.