Народний депутат Ігор Гузь ініціює, щоб його помічник-консультант Андрій Бокоч увійшов до складу комісії з питань охорони навколишнього природного середовища, яку створило виробниче підприємство «Шахта «Бужанська» ДП «Волиньвугілля». Йдеться про вивчення питання, з яким звернулися мешканці Поромівської громади до парламентаря.

Вони скаржаться, що від стічних вод ВП «Шахта «Бужанська» ДП «Волиньвугілля» тхне неприємним запахом. Ці стічні води скидаються у лісовому масиві поблизу зазначеної шахти, – йдеться на сторінці нардепа у фейсбуці.

Депутат скерував офіційне звернення до профільних установ з метою з’ясувати всі обставини справи й усунути недоліки. У документі зазначено:

«Під час виїзду на місце події мій помічник-консультант Бокоч А.М. зафіксував, що внаслідок викидів гірничого підприємства забруднився лісовий масив (є уражені лісові насадження), замулився місцевий меліоративний канал поблизу с.Янів (Іванів), що впадає у річку Західний Буг, вода в колодязях місцевих мешканців має характерний неприємний запах, відзначається наявність піни – як на берегах водойм, так і в колодязях.

Зі слів заявників та з візуального спостереження стає зрозумілим, що викиди зазначених стічних вод негативно впливають на довкілля, а також несуть загрозу життю та здоров’ю місцевих мешканців.

У зв’язку із вищезазначеним, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», прошу невідкладно відреагувати на ситуацію, дати доручення щодо проведення комплексу необхідних заходів з метою припинення неконтрольованого зливу стічних вод підприємства та ліквідації усіх наслідків надзвичайної ситуації».