З перевізником ФОП Макарчук М.П., який надає послуги перевезення пасажирів на автобусних маршрутах №3 та №9, розірвали договір на один із маршрутів через постійні порушення.

Відповідне рішення прийняли 17 листопада під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради, – пише ІА ВолиньPost.

Начальник відділу транспорту Віктор Главічка розповів, що, за даними АСООП у період з 1 квітня по 8 листопада 2021 року, відсоток транспорту на маршрутах становив: №3 – 81%, №9 – 79 %, тоді як згідно з договором цей показник має бути не менше 95%.

Главічка додав, що до відділу комунікацій «15-80» за період з 1 квітня по 8 листопада 2021 року надійшло 40 звернень на маршрути: №3 – 23 скарги, №9 – 17 скарг.

Протягом січня – листопада поточного року відділом транспорту Луцької міської ради видано 19 приписів про усунення порушень умов договору на перевезення пасажирів на маршрутах №3 та №9. Перевізник інформував міськраду про усунення порушень, але перевірки виявляли протилежне.

Посадовець запропонував розірвати договір із ФОП Макарчук М.П. щодо маршруту №3, а щодо маршруту №9 видати попередження. Якщо будуть повторні порушення, щодо цього маршруту договір теж обіцяють розірвати.

Луцький міський голова Ігор Поліщук звернувся до керівники компанії-перевізника, який перебував на засіданні виконкому: «Ваш транспорт є потенційно небезпечним для пасажирів. Два тижні тому у відвалилися колеса на проспекті Перемоги, минулого року у вас провалилася підлога, ваші «Богдани» задимлюються. Люди не можуть їздити таким транспортом. Це небезпечно».