У Луцьку не планують закривати магазини, аптеки та АЗС під час вихідних 11 та 12 квітня.

Про це у своєму Фейсбуці написав радник луцького міського голови Ігор Поліщук.

“Ні магазини, ні аптеки, ні АЗС в Луцьку на вихідні зачинятися не будуть. Паніка та надмірні черги в магазинах можуть принести більшої шкоди, ніж особливий режим пересування й обмеження роботи магазинів, аптек та АЗС”, – пояснив він.

Що ж до особливого режиму пересування в області, який запровадила облдержадміністрація, то рішення про його запровадження посадовець назвав “не зовсім зрозумілим”.

Нагадаємо, 10 квітня Волинська ОДА запровадила по території області на час вихідних з 13.00 суботи до 06.00 год. понеділка “особливий режим пересування”. Зокрема, владці закликали волинян не виходити без потреби на вулицю та придбати продукти й ліки заздалегідь.

“Зовсім незрозумілим є те, як це рішення має реалізовуватися, хто буде контролювати його виконання, має воно обов’язковий чи рекомендаційний характер, яка відповідальність наступає за його порушення та інші деталі”, – пише посадовець.

Також він закликав лучан виконувати карантинні обмеження.

“Чим більш дисципліновано ми будемо дотримуватися карантину й берегти себе та своїх рідних, тим швидше він закінчиться”, – пише Ігор Поліщук.

Хроніки коронавірусу: усе, що відомо на цей час. 10 квітня