Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), є дуже небезпечними для жінок, оскільки вони можуть призвести до серйозних ускладнень здоров’я, якщо не лікувати їх вчасно. Тому якщо ви помітили будь-які не характерні симптоми – негайно зверніться до гінеколога.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Волинь» розповіли про найпоширеніші ІПСШ.

? Гонорея – це інфекція, яка викликає запалення вагіни, шийки матки та сечових шляхів. Якщо не лікувати гонорею, вона може призвести до непліддя або нести важкі ускладнення вагітності.

? Хламідіоз – це інфекція, що може пошкодити вагіну, шийку матки та труби, які переносять яйцеклітини з яєчників до матки. Це може призвести до непліддя або ектопічної вагітності, коли опліднена яйцеклітина застрягає у плодовій трубі.

? Вірусний генітальний герпес – це вірусна інфекція, яка може спричинити болісні виразки на геніталіях та анусі. Ця інфекція може бути особливо небезпечною для жінок, оскільки може бути передана від матері до дитини під час пологів.

? ВІЛ/СНІД – це інфекція, яка атакує імунну систему тіла. Якщо заразитися ВІЛ, це може призвести до розвитку СНІДу, який може бути смертельним. Жінки з ВІЛ/СНІДом можуть мати важкі проблеми зі здоров’ям – рак шийки матки та інші інфекції.

? Сифіліс – це інфекція, яка може призвести до серйозних ускладнень. Якщо не лікувати її вчасно – це може призвести до летального результату.

Записатися на консультацію до гінеколога можна за телефонами:

? (068) 22 000 22 (моб);

? (095) 07 705 35 (viber).

Адреса: м. Луцьк, вул. Є. Сверстюка, 1.

Заклад співпрацюємо зі страховими компаніями.

*Партнерська публікація