За два тижні – пробне ЗНО. До нього активно готуються, не лише випускники, а й інструктори. Щоправда, охочих випробувати себе цьогоріч суттєво менше. 

Про це йдеться у сюжеті на 12 каналі.

“Найбільше охочих взяти участь в пробному тестуванні з української мови і літератури – це майже дві тисячі учасників. на другому місці з невеликим відставанням у нас іде математика, що дуже теж зрозуміло, і очевидно, тому що в нас передбачено, тому що цьогоріч математика вперше йде обов’язковим предметом державної підсумкової атестації”, – ділиться завідувачка відділу ЗНО та моніторингових досліджень Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Алла Корнейко.

Для ЗНО-тренування в області створили 27 пунктів. Але лише у 5-ти можна буде випробувати знання з іноземних мов. Враховані і всі вимоги карантинних обмежень: будуть і медпрацівники, і температурний скринінг, і захисні маски із санітайзерами. А от з нового – це тестування у пунктах лише з одного предмету. Решту завдань можна завантажити з власного інформаційного кабінету і виконувати вдома. А щоб отримати оцінку знань, потрібно буде розмістити відповіді на спеціальний сервіс з назвою “Визначення результатів пробного ЗНО”.

“З другої половини дня 10 квітня, всім учасникам на їхніх буде в них доступ до тестування з усіх предметів. якщо завантажити ці завдання, поставити собі хронометр, зімітувати атмосферу – таким чином можна провести таку атмосферу пробного, але вже дома”, – зауважила Алла Корнейко.

Із нововведень – також збільшення часу на виконання завдань з мови, літератури і математики – по три з половиною години.