Пасічник Діню Іванов із села Струмівка під Луцьком знайшов свою справу: після трагедії у 1997 році, коли його переїхав потяг, він став займатись бджільництвом.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Чоловік розповів, що в грудні 1997-го він переходив колію, і на нього наїхав потяг. Фактично, він відрізав йому ноги. Декілька місяців Діню Іванов провів у лікарні. А тоді сказав рідним везти його на пасіку.

“Давайте, везіть мене на пасіку. Бо я тут помру! Бо тут нема руху. І от з тих пір в 98 році я почав втягуватись в ремесло”, – каже чоловік.

Нині у нього 33 вулики. Він сам виготовляє медогонки, вулики, рамки. На виготовлення одного середнього вулика витрачає три дні. Також доглядає за всіма бджолосім’ями, виводить власну породу бджолиних маток.

В Україні 19 серпня відзначають день пасічника. Для Діню Іванова це також важливе свято. Каже, що пасічництво – не для всіх. По-перше, треба не боятись бджіл.

“Якщо приходять до мене хлопці, і хочуть займатися бджолами, перші слова мої такі: бджіл боїтесь? Якщо каже, що трошки боїться, говорю пасічника з нього не буде”, – ділиться Діню.

А по-друге, у справу треба вкладати душу.

Також чоловік розповів, як правильно обрати якісний мед. Деталі – у сюжеті.