Українська діаспора в Італії підтримує наших захисників та мирне населення. Днями небайдужі люди зібрали для українців більше як 14 тонн гуманітарної допомоги. Вантаж доставили до Ковеля з далекого міста Чінзано усього за два дні.

Що є серед товарів та куди їх відправлять – у сюжеті.

Вантажівку зібрали для українських захисників та мирного населення, яке опинилося в епіцентрі бойових дій, в італійському місті Чізано.

«Від звичайних громадян, які зараз об’єднуються в громадську організацію. Керувала цим вантажем Люба Мартинюк. Вона мені сказала, що вони не могли на завантаження знайти чоловіків. Буквально за годину знайшли машину. Дівчата самі вантажили цю фуру, за що їм великий уклін», – розповіла засновниця ГО «Велика Ідея» Наталія Попова.

Цей вантаж прибув в Україну завдяки діяльності міжнародного волонтерського логістичного центру «Марлог». Тут більше тисячі коробок. Є і ліки, і медичне обладнання, і харчування, і засоби гігієни.

«Він налічує тактичну медицину, гігієнічні набори для потребуючих гарячих точок України, а це саме для простих людей з Харківщини, Чернігівщини, Херсонщини», – каже Наталія Попова.

Для волонтерів головне – швидко розвантажити товари, облікувати їх та взятися за фасування. Адже товари з нетерпінням чекають у різних точках України.

«В основному нам присилають заявки з благодійних фондів, з госпіталів, і відповідно ми формуємо ці заявки і відправляємо адресатам протягом буквально кількох днів», – пояснив логіст міжнародного волонтерського логістичного центру «Марлог» Віктор Зубарєв.

Допомагали  розвантажувати багатотонну допомогу добровольці із формування «Волинська січ».

«Допомагаємо охороняти місто і заодно допомагаємо всім іншим: завантаження, розвантаження, охорона і, якщо треба, супровід», – зауважує очільник добровольчого формування «Волинська Січ» Сергій Дружинович.

На складі волонтери фасують отримане і формують товари відповідно до заявок. Окрім того, у гарячі точки поїде не лише гуманітарна допомога. Юні жителі Ковельської громади підготували для українських захисників малюнки у знак віри та підтримки.

Ці малюнки служитимуть оберегами для тих, хто на передовій.