З Луцької дитячої залізниці почали вивозити меблі, обладнання, стенди та форму юних залізничників. Частину майна перевезуть на Рівненську дитячу залізницю, інше розподілять на решту магістралей. Луцьку ж обіцяла взяти на свій баланс місцева влада.

Що кажуть після такого розгрому – знають журналісти 12 каналу.

Приміщення дитячої залізниці рівненські залізничники просто спустошили. Меблі, обладнання, форму – вигребли усе.

Петиціями, зверненнями і навіть мітингами – майже рік  лучани домагалися збереження залізниці. І дуже стішилися, коли міська влада пообіцяла викупити об’єкт дитячого дозвілля у комунальну власність. Але активісти б’ють на сполох – чи справді так станеться, адже обладнання вже вивезли.

Андрій Сеник колись займався на дитячій залізниці, тепер опановує професію залізничника у Львові. Хлопець побоюється, що так само безцеремонно вивезуть і потяг.

Зараз із працівників залізниці – лише охоронці. Якщо звільнять і їх, найпевніше, ремонтувати буде уже нічого.

Від наміру зберегти залізницю для дітей міські урядники не відмовляються. Запевняють: розгромом і спустошенням приміщення здивовані. Адже з “Укрзалізницею” практично домовилися, щоправда, директора, який дав згоду,  уже звільнили.

“Договорів ніяких не підписано, тому що процедура цього не передбачає. І, на жаль, ця процедура – в принципі, її не існує. Зараз вона розробляється для того, щоб знайти законний шлях і передати майно в комунальну власність.  Будемо моніторити ситуацію і надалі”, – каже Борис Смаль, керівник департаменту економічної політики Луцькради.

Отож, тепер домовлятимуться знову, уже з новим керівництвом “Укрзалізниці”. Та, якщо не вдасться, найпевніше, малу магістраль просто  зрівняють з землею.