Автобус, про викрадення якого повідомила Луцька районна рада, просто перевезли в інше місце. 

Про це розповіли у поліції, пише ІА «Конкурент».

За словами речниці волинських поліцейських Марини Балдич, у цій справі має місце конфлікт у межах цивільно-правових відносин.

«Як би це дивно не звучало, але автобус є, його не викрадали. Це цивільно-правові відносини. Цей автобус просто перегнали з одного місця на інше. Факт зареєстрований в єдиному обліку заяв та повідомлень про цивільні правопорушення та інші події. Поліцейські проводили перевірку», – каже вона.

Автобус не можуть поділити Горохівська громада та Луцька районна рада. Така неоднозначна ситуація виникла при поділі комунального майна після реформи децентралізації. Раніше автобусом користувалася Горохівська бібліотека. Подальша його доля невідома.

Нагадаємо, у Луцькій райраді повідомили, що автобус марки «Yuoyi», який знаходився на території стоянки АТП у Горохові, викрали. Про це стало відомо, коли представники комунального підприємства Луцької районної ради «Райтеплобуд» приїхали на стоянку, щоб забрати автобус. До слова, автобус є  власністю Луцької районної ради та рішенням сесії переданий на баланс «Райтеплобуд».