Міносвіти планує відновити навчальний процес. За словами очільника міністерства Сергія Шкарлета, нині в усіх навчальних закладах канікули. Їх оголосили відразу після того, як в Україні розпочалася війна. Канікулярний час триватиме до 12 березня.

З наступного понеділка планують відновити навчання там, де це можливо.

Також міністр повідомив, що у регіонах, де ситуація неспокійна, можна організувати індивідуальне та дистанційне навчання.

На Волині ситуація спокійна, втім повернути школярів за парти ще не готові. По-перше, кажуть, багато дітей поїхали з родинами у села до рідні або ж взагалі за кордон. Та і як організувати навчання в умовах воєнного стану – наразі не знають.

«Вони хочуть, але поки ще не рекомендували. Поки не знаємо. Міносвіти буде приймати рішення регіональні. Кожного дня тримаємо зв’язок з міністром. Знаємо про наміри, але ще тільки розробляється процедура. У нас був лист, яким ми зобов’язалися продовжити канікули», – розповіла очільниця обласного управління освіти Людмила Плахотна.

Волинські освітяни чекають відповідного рішення, аби продовжити канікули ще на тиждень.

Втім, ті, хто має доступ до інтернету, вже можуть навчатися онлайн. Науковий ліцей імені Чурюмова вже розробив платформу, де проходять безкоштовні онлайн-заняття. Доєднатися до них можуть усі школярі.