Українська телеведуча, журналістка, модель і письменниця Ольга Фреймут поділилася секретами успіху з лучанами. Телеведуча розповіла реальні історії зі свого життя і про те, як шукати вихід із важких ситуацій.

Майстер клас «Ревізія життя» відбувся у РЦ “Промінь” 11 червня.

Перед зустріччю з аудиторією журналістка сказала, що на таких заходах максимально відверта.

«Я розповідаю про те, що ще не говорила. Бо на зустрічі приходять ті, хто мене любить, кому я близька і цікава. Ось чому я дозволяю собі бути відвертою, як з рідними людьми», – анонсувала Фреймут.

Жінка розповіла про те, як саме зрозуміти своє покликання, як з провінціалки стати високооплачуваною ведучою, про помилки, які сприяють росту.

Під час події прихильники телеведучої мали змогу поставити будь-яке запитання.

12 канал зібрав для вас найцікавіші цитати із виступу Фреймут у Луцьку.

КАР’ЄРА І ГРОШІ

«Ні один чоловік, навіть той пан олігарх, який був у першій десятці списку Forbes, ніколи мене не забезпечував і вам цього раджу. Кожна жінка має мати свою ціль у певному віці, своє житло, нехай це буде малесенька кімнатка чи якась дача у заліссі. Має бути ваша територія.  Також обов’язково має бути хоч якась заначка. Не на чорний день, а на ваші мрії.

Гроші – це ваші стосунки із людьми.

Перевірте:  а які в мене стосунки із людьми. Чи достатньо ви комунікабельні, чи ніколи ви не зробили якоїсь шкоди, чи не зіпсована у вас репутація. Чим більше ви йдете на контакт зі світом – тим більше шансів розбагатіти. Тоді ви будете мати стільки грошей, скільки захочете.

Працюйте за покликанням – і станете багатими.

Якщо ви влаштувалися на хорошу роботу, але зранку не хочеться вставати з ліжка  – значить покликання не те. Послухайте ваше серце,  тих людей кому довіряєте. Покликання – це те, що принесе вам гроші.  Якщо ви дівчина, але хочете бути водієм маршрутки – будь ласка.

Наше багатство визначається не тим, скільки ми накопичили, а тим, скільки тратимо.

Можна відкладати багато, а потім ті гроші як у Бальзаківського Гобсека з’їсть міль, або буде інфляція, або ще щось трапиться. Купувати сотні сукенок – це не модно. Ваш стиль – це дуже важливий нюанс. Ну вульгарно кожного разу мати нове плаття. У жінки має бути декілька суконь, які вона дійсно буде носити, а ті гроші, які викидають на непотрібний одяг з нової колекції, краще віддати на благочинність, або своїм родичам, які більше цього потребують.

ДІТИ

«Через рік після одруження з Володею у нас народився син. Свекруха була в шоці, але нічого… Хто б в її питав.

Діти – наші копії.

Є мами, які нарікають на своїх дітей: о Боже,  не можу справитися, треба вигнати з хати, відправити за кордон вчитися чи заміж віддати швидше.  Діти не забов’язані вас слухати тому, що в них має бути своя думка. В моїй сім’ї я намагаюся витримувати тон навіть, коли дуже злюся. Замість того, щоб якось покарати дитину, я просто обіймаю і кажу: я все одно твоє безпечне місце, не підводь мене.

Діти – не офіціанти, яких ви народили, щоб на старість вам носили склянки з водою.

Дітям потрібні успішна мама і успішний тато. Треба приділяти увагу собі, щоб бути цікавими дітям. Якщо ви просидите все життя в хаті, то не факт, що діти це оцінять».

ЛЮБОВ І ЕМОЦІЇ

«Зрада.  Я пробачаю все, але не зраду. Я кажу не тільки про стосунки між чоловіком і жінкою, а між друзями, колегами. А коли вам зрадив чоловік – треба відповісти взаємністю і ніколи в цьому не зізнаватися. Проте коли в мене було два коханці одночасно, я про це їм повідомила.

Вмійте перечекати емоцію. Є таке правило «12 секунд». Коли ви злі, просто прорахуйте подумки до дванадцяти. Це дійсно допомагає. Хочете матюкатися – матюкайтеся, але підшуковуйте більш-менш не на три букви слово. Не показуйте свої слабкі місця нікому – цим скористаються проти вас. Працюйте над емоційним інтелектом.

Знайдіть кому віддати своє серце.

Ви неодмінно відчуєте свою половинку і коли відчуєте потрібно неодмінно за неї боротися. Подумайте добре, чи буде той, хто поряд, з вами за будь-яких обставин.

Ми любимо не так людину, як себе у стані кохання.

Правда ж? Закохайтеся! Це так допомагає серцю, фігурі, всьому. Просто любити, хотіти, бути, мати мету. Стан кохання – це навіть краще, ніж здійснена мрія. Я всім його бажаю. 200 млн людей щодня не прокидаються, така статистика світова. А ми прокидаємося, у нас є новий день, є кохана людина поруч, яке щастя просто обійняти і сказати: «Я тебе люблю».

СЕКС

«Моя бабуся мені завжди казала: “Олічка, обов’язково вдягай однакову білизну, щоб труси і бюстгалтер були одного кольору. Раптом тебе “швидка” забере”. 

Розум – це найсексуальніше в людях.

Тіло з часом зношується, ноги стають покриті венами, груди опадають, лице теж може бути покрите зморшками, але людина доти приваблива, поки вона розумна. В мене були різні випадки, але шлюб – пасує жінці. У шлюбі спокійніше. Неважливо, скільки разів ви вийдете заміж чи одружитеся, аби хоч раз вдало. Не треба боятися, що засудять люди. Ну не вийшли стосунки, гнітить вас людина, принижує, гнобить, купа дітей… Не бійтеся піти. Робіть так, щоб вас було страшно втратити».

Записала Наталія Шпоняк