Обласна комісія з питань ТЕБ та НС не рекомендує переходити до нового етапу послаблення карантину через неприятливу епідеміологічну ситуацію на Волині.

Про це пише пресслужба Волинської ОДА.

Як пояснила заступниця голови Волинської ОДА Тетяна Щербак, ситуація із захворюваністю на коронавірус за останні декілька днів погіршилась.

Нові осередки спалахів виявлені в Турійському, Ратнівському, Камінь-Каширському та Луцькому районах. Хоча минулого тижня найбільше випадків реєструвалося у Ковельському та Володимир-Волинському районах.

Тож карантин у області послаблювати не планують.

“Не відкриваємо санаторії, ресторани, не проводимо спортивні та релігійні заходи, не дозволяємо відвідування закладів дошкільної освіти, роботу закладів фізичної культури, відвідування занять у групах більше, ніж 10 осіб в закладах освіти, перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому) взагалі відміняємо. Фактично, ми не переходимо до наступного послаблення карантину. Діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях – теж під забороною”, – пояснила Тетяна Щербак.

За її словами, громадський транспорт буде курсувати далі, втім, зі строгим дотриманням карантинних вимог.

Окрім того, відбудеться посилення протиепідемічних заходів у Ратнівському та Ківерцівському районах. Зокрема, на в’їздах та виїздах з села Річиця Ратнівського району, міста Ківерці та селища Олика Ківерцівського району діятимуть карантинні пости.