Лучан попереджають про випадки, коли невідомі особи в медичних масках, назвавшись працівниками Луцькради, проникали в домівку людей.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради

Нагадаємо, з 24 березня при Луцькій міській раді запрацював тимчасовий оперативний центр для організації допомоги пільговим категоріям громадян.

“Однак, у цей непростий час є особи, які намагаються використати ситуацію у корисливих цілях. На жаль, до міської ради надійшло повідомлення про випадок, коли невідомі особи у медичних масках представилися працівниками Луцької міської ради і проникали в помешкання”, – йдеться у повідомленні.

Лучан закликають бути обережними та не впускати у свої домівки невідомих громадян. Так, якщо людина звернулася в тимчасовий оперативний центр і їй мають доставити продуктові набори, то перед візитом таку особу додатково телефоном поінформують, о котрій годині до неї прийдуть.

Також під час візиту буде присутній працівник департаменту муніципальної варти у форменому одязі й усі вони матимуть відповідні службові посвідчення.

“Для осіб, які перебувають під опікою Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Луцька, продуктові набори чи іншу допомогу надаватимуть соціальні працівники, які за ними доглядають”, – повідомили у Луцькраді.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Волинські міста разом з поліцією патрулюватимуть військові. ФОТО