На 12 каналі – новий проект. На цей раз – програма для дітей: «Казка вихідного дня»

«Ведучий» або ж «ведуча» програми буде щоразу інший: у їх ролі виступатиме хтось з відомих волинян – бізнесмен, культурний діяч, медійник, громадський активіст тощо.

Вони просто у кадрі читають одну з цікавих казок – так, як роблять чи робили це своїм дітям чи внукам. Часто у зйомках програми беруть участь і маленькі «співведучі» – діти чи внуки «ведучих».

Партнером програми є гіпермаркет «Там Там Сімейні традиції». Зйомки відбуваються серед книжкових полиць, у відділі друкованої літератури цього гіпермаркету. До слова цей відділ нараховує близько 1000 книг.

Як пояснюють автори програми, її мета – не лише створити цікавий україномовний відеоконтент для маленьких глядачів 12 каналу.

«Це ще й нагадування, наскільки важлива присутність друкованої книжки у житті дитини. Казка – це подорож у світ дитячої фантазії, паперові сторінки книги з яскравими ілюстраціями дають можливість побачити те, про що читаємо» – каже керівник проекту “12 канал” Юрій Ричук.

Крім того, це чудова можливість для батьків і дітей побути разом, показати свою любов одне до одного – додають на 12 каналі.

Наступний випуск програми “Казка” дивіться вже у суботу, 25 вересня, о 21:00.

Окрім того, відео кожної програми публікуватиметься на youtube-каналі та фейсбук-сторінці 12 каналу, а також на сайті каналу