Підприємці Старого ринку у Луцьку прийшли на зустріч із головою Волинської обласної державної адміністрації  Юрієм Погуляйком.

Зібралися кілька десятків підприємців. Про це повідомляє журналістка 12 каналу.

На зустрічі також присутні депутати  Луцькради Алла Надточій і Микола Собуцький, очільник прокуратури Волинської області Тарас Безрукий, керівник ГУНП у Волинській області Петро Шпига. Керівників міста на нараді немає.

Базарувальники наголошують, що демонтаж частини Старого ринку, який відбувся в ніч на 5 лютого, був зроблений незаконним способом і порушував права та свободи громадян.  Також підприємці вимагають провести перевірку того,  наскільки  міськрада законно поводиться в цій ситуації.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ДЕМОНТАЖ СТАРОГО РИНКУ

Оновлено:

Перед приміщенням ОДА стоять кілька десятків людей. Вони тримають у руках  напис: “ми боїмося за своє майно та життя”.

На місці чергують правоохоронці. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Петиція за демонтаж Старого ринку набрала 300 голосів за декілька годинКерівник ГУНП у Волинській області Петро Шпига розповів про дії правоохоронців в ніч демонтажу Старого ринку.

“Ми захищали права і свободи людини. Це був не демонтаж, це було знищення майна громадян.  Я зайняв сторону закону. Безпека людей та їх життя важливіші за якісь рішення. Ми за те, щоб рішення було виконане, але тільки в рамках законодавства”, – наголосив Шпига.

Він зауважив, що будь-які заяви, які будуть надходити, будуть розглядатись .

“Я хочу всіх запевнити: поліція не займає ні одну, ні іншу сторону. Бо ми – на стороні закону”, – сказав головний поліцейський Волині.Голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко наголосив, що доручив поліції працювати у законному полі і надати правову оцінку дій, які відбулись в ніч на 5 лютого.

“Я всім дякую, що ми сьогодні поспілкуватись щодо цієї проблеми. Я вивчу всі матеріали. Я вам обіцяю, що ніякого порушення прав людини не відбудеться”, – сказав Погуляйко.