Сьогодні в програмі Кіно 12D розповім про всі найцікавіші новинки тижня.

Душа компанії

Цього тижня починаємо із запальною комедії про вечірки та те, що не варто втрачати жагу до життя, щоб там не трапилось і скільки би років вам не було.
Зовсім нещодавно Діану покинув чоловік і тепер вона має безліч варіантів, що їй робити в житті. Тому вирішує заповнити прогалину своєї юності і піти в коледж. Діана хоче відчути смак студентського життя та спробувати у свої вже немолоді роки багато нового.
Поринувши з головою у вир нового життя, жінка відчуває свободу, веселощі і заводить знайомства з крутими хлопцями заради насолоди, адже Діані вже немає що втрачати.
Головну роль отримала улюблениця багатьох любителів комедій Мелісса МакКартні, яка найбільше запам’яталась глядачам в стрічці Шпигунка 2015-го року.
Та вже в червні вона розпочне зйомки в стрічці Супер-Інтелект про штучний розум, який ще досі думає, чи захоплювати світ.
Залишається під питанням тільки те, чи зможе вже доросла жінка відчути себе своєю серед студентів коледжу вже 10 травня.

Термінал

В кожному місті є особа, котра щодня виходять на полювання за людськими душами, але можливо, має й більш брудні плани.
Одне темне місто зберігає в собі дуже багато таємниць. Скільки злочинів тут відбувається за ніч, неможливо порахувати, як і кількість жахливих людей, які роблять власні брудні справи. Тут є два ассасіна з таємною та важливою нехорошою місією. Учитель, що бореться зі смертельним недугом, і загадковий двірник. Вони не знають один одного, але щось їх об’єднує в одну історію. Спільне між ними – це дуже приваблива дівчина Енні. Вона перевтілюється щохвилини для здійснення власних темних планів.
Долі всіх персонажів знаходяться в руках у загадкового кримінального розуму, який прагне помсти, але кому і за що – невідомо. Головним обличчям у фільмі стала Марго Роббі, яка грала у стрічці “Вовк з Уолл-Стріт” 2013-го року.
А ось режисером і сценаристом фільму є Вон Стайн, для якого він став першим повнометражним.

Моє діамантове розлучення

Ще одна жіноча історія цього тижня, але вже романтична, де красива жінка не зможе бути довго самотньою після розлучення.
Для Анжелиного жіночого щастя потрібно небагато – відмінний чоловік, красуня і розумниця дочка, величезні апартаменти на Лазурному Березі в Ніцці, кілька шаф нарядів, чудова, але специфічна подруга, і милий психоаналітик, якому можна розповісти все, що тебе турбує. Усе це та навіть більше було в головної героїні стрічки, але перед Різдвом її коханий чоловік вирішив піти із сім’ї. Та й дочка захотіла відсвяткувати цей день із друзями. А подруга взагалі вирішила прийняти снодійне. Загалом, надія тільки на маму і психолога. Головне – не сумувати, адже розлучення – це початок нового життя та свобода, яку потрібно цінувати.
Режисером картини стала Мішель Ларок. Вона ж виконала і головну роль.

Татко Гусак

Та вже традиційно, як і в нашому житті, самотність після бурхливого життя до цього, дає поштовх до чогось нового та кардинально змінює свідомість. Вже з 10 травня у кіно.
Також ще третього травня на екрани вийшов Китайсько-Американьский мультфільм Татко Гусак від творців Шрека та з голосом Насті Каменських.
Після серйозної травми крила, невдаха-гусак Пенг зустрів двох маленьких каченятами Чи і Чао, які хочуть знайти своїх батьків. Разом трійка повинна перетерпіти неймовірні пригоди, під час яких малята починають вважають Пенга своїм прийомним батьком.