Ведучий “12 каналу” Богдан Коваль у новому випуску програми “Кіно 12D” розповів про найцікавіші прем’єри тижня.

Ремпейдж

Девід Окоє – приматолог, який віддає перевагу не спілкуванню з людьми, а усамітненню та проведенню часу з мавпами. Ще зовсім маленьким він урятував незвичайного білого альфа-самця горилу на ім’я Джордж. Він одразу став для нього справжнім другом. Але одного разу вихований, слухняний і дуже добрий Джордж стає справжнім звіром. Все це через біологічний експеримент “Ремпейдж”. Горила, а також дкілька інших небезпечних тварин, підпали під вплив хімічних речовин, які зробили їх більшими, сильнішими, швидшими. Окоє хоче врятувати друга, а разом і населення Північної Америки від цих монстрів.Але порятунок можливий лише з допомогою антидоту, який потрібно знайти якомога швидше.
Режисером стрічки став Бред Пейтон, який раніше займався Розломом Сан-Андреас 2015-го року. А от головну роль у фільмі отримав Дуейн Джонсон, який давно вже став символом американських бойовиків.

Правда або дія

Насправді це зовсім не шкідлива гра, яка може нашкодити хіба що відносинам між людьми, але ні в якому разі фізично. І так було завжди до того моменту, поки в гру не втрутилися якісь надприродні сили. Історія розпочинається, коли компанія друзів на відпочинку в Мексиці вирішили розважитися цією забавою. Але тепер гра буде їх переслідувати все життя. Якщо хтось із них збреше або відмовиться виконувати дію, то негайно помре. Щоб вижити, доведеться витерпіти усі сюрпризи долі та смерть близьких…
Режисером фільму став Джефф Уодлоу, який раніше займався проектом Пипець 2 2013-го року. В стрічці з’явиться і дуже мила акторка Люсі Хейл, яка раніше вже грала у фільмах жахів. Зокрема, в четвертій Пилі.

Леонардо: Місія Мона Ліза

Італійська анімаційна історія про винахідника, художника та й просто генія Лео із прізвищем да Вінчі. У нього є дуже багато неймовірних ідей, які він прагне втілити в життя. Не всі з них виходять хорошими, але Лео ніколи не здається та намагається знову і знову. Допомагає да Вінчі в усіх його починаннях найкращий друг Лоренцо. Хлопець готовий разом розділяти як успіхи, так і невдачі. А ще да Вінчі сподобалася одна дівчинка. Чи Мона, чи Ліза, яку Олео просто мріє намалювати. Але одного дня будинок дівчинки згорів, і вона залишилася ні з чим. У той же час хлопці дізнаються і про загадковий скарб, який майже неможливо відшукати. Але Лео з Лорецно готові піти на все, щоб допомогти Мона Лізі.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.