Ведучий “12 каналу” Богдан Коваль у новому випуску програми “Кіно 12D” розповів про найцікавіші прем’єри тижня.

Таксі 5

Відтепер у його екіпажі буде племінник легендарного Даніеля. Він жахливий водій та кардинально відрізняється від свого дядька, тому тільки сидить на пасажирському сидінні і боїться за своє життя.
Та пригоди у французькому Марселі продовжуються, адже місто почали тероризуватиі італійські бандити на суперкарах Ferrari та Lamborgini.
Та не зважаючи на свій постійний страх головний герой повинен зловити разом із Сільвеном Маро цих розбійників на надшвидкісних машинах.
Це буде їхня перша справа, яку, як і завжди, доведеться робити з допомогою марсельських жандармів під керівництвом комісара Жибера.
Режисером і виконавцем головної ролі став Франк Гастамбід, який раніше займався проектом “Переполох на районі” 2012-го року.

5 терапія

Фільм про самісіньке дно, далі якого вже нікуди падати.
У багатьох із нас в житті трапляються події, які знищують наші душі та змушують піти по кривій.
Так і історія Стаса Домбровського – одеського поета, журналіста та громадського діячя. Він у 17 років дізнався, що у нього ВІЛ. Після цього хлопець почав вживати наркотики,, які навіть привели його до колонії суворого режиму.
20 років він знищував себе, чекаючи на смерть. І тільки тоді, коли до останніх зітхань залишалися лічені дні, Стас усвідомлює цінність життя.. Домбровський починає допомагати іншим і саме в цьому знаходить сенс існування для себе. Порятунок людства розпочав із дівчини, яку любить і яка теж страждає від наркотиків.
Фільм заснований на реальній історії Стаса Домбровського. Він же і зіграв сам себе в картині (як і більшість акторів грали самі себе).

Вінчестер. Будинок, збудований привидами

У 50 кілометрах від Сан-Франциско стоїть відокремлений будинок, структура якого не піддається ніякій логіці. Побудувала його спадкоємиця всесвітньо відомої компанії з виробництва зброї Сара Вінчестер. Вона залишилася зовсім одна із власним злом і вирішила спорудити семиярусну будівлю з лабіринтами замість коридорів і сотнями кімнат, які не завжди мають вихід. Та не зважаючи на це, вдова ледь не щодня додає в нього щось нове. Та це потрібно не для неї, а для привидів, для тих сутностей, які хочуть помститися Вінчестерам за створену ними зброю.
Режисерами фільму стали Майкл і Пітер Спіріг, які раніше займалися восьмою Пилою 2017-го року.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.