З 18 березня у кінотеатрах Луцька ви можете переглянути такі фільми:

  •  «Пончари: Глобальне заокруглення»  

Пончари – ну дуже кумедні створіння. Округлі як пончики й пухнасті немов хом’ячки. Але коли двох з них раптом затягує петля часу, з’ясовується, що в майбутньому пончари – музейні експонати поряд з динозаврами. Потрібно терміново змінити хід історії й для цього вони вирушають у мандрівку всіма епохами. Тут їм все нове і все цікаво: хоч печерні люди, хоч квадрокоптери… А це значить, що попереду – округляючі пригоди!

  •  «Антон і червона химера»

Далі українська стрічка про Південь нашої країни 1920-го року. Початок експропріації та великого терору України більшовиками перед першою хвилею голодомору. Двоє маленьких хлопчиків Антон і Яша мимоволі стають свідками великих історичних подій – збройного повстання селян проти більшовиків. Події навколо себе вони сприймають як цікаву гру і їхню дружбу не зможуть зруйнувати, ані червона химера російської революції, ані все криваве ХХ століття…

  • «Код: Залізна кора»

У 1962-му році над світом нависла загроза ядерної війни. Історики назвуть цей час Карибською кризою, бо на острові Куба було розміщено ядерну зборю, потенційно націлену на США. Гревілл Вінн з Великобританії був у відрядженні у Радянському Союзі, коли з ним на зв’язок вийшов Олег Пеньковський і запропонував свої послуги. Впродовж двох років Пеньковський через Вінна передавав на захід цінну інформацію, яка допомогла світу розуміти реальний стан справ у Союзі. Триллер «Код: Залізна кора» заснований на реальних подіях.

  •  «Ніхто»

Гатч Менсел живе простим непримітним життям аж доки не натрапляє на групу небезпечних бандитів. Ставши на захист жінки, він сам перетворюється на мішень впливового ґанґстера, який прагне помсти. Тепер увесь свій гнів, що Гатч довгий час стримував всередині, вирветься назовні і відкриє його найтемніші сторони заради справедливості.

  •  «В країні фей»

Щоб знову зробити свою маму щасливою, Емілі щосили намагається бути ідеальною дитиною. Коли вона знаходить таємничу скриню, то потрапляє в чарівний світ, де зустрічає найфантастичніших істот. Але, подряпавши поверхню, вона дізнається жахливу правду – земля вмирає, і єдина, хто може її врятувати, – Емілі. Але для цього їй доводиться зіткнутися зі своїм найбільшим страхом.