На Волині побував лідер Соціалістичної партії України Ілля Кива. Він вшанував загиблих бійців АТО. Члени обласного осередку Соцпартії підготували своєму лідеру екскурсію до музею Волинської ікони, а на завершення подарували йому точну копію ікони Холмської Божої Матері.
Іллі Киві розповіли про поневіряння, які зазнала ікона Холмської Божої Матері за вісім століть, де її і хто переховував і як вона нарешті потрапила до музею у Луцьку. Вже під час прес-конференції Ілля Кива розповів, як так склалося його життя, що довелося йти у політику. Найперше зазначив, що на відміну від деяких українських політиків почав вчити мову.

Ілля Кива, який працював в правоохоронних органах і знає ситуацію з середини, переконаний, що війна, безлад і хаос не зникнуть із цією владою. Саме для наведення порядку і пішов у політику. Каже, що найближчими йому є ідеї соціалізму. Саме європейського, а не спаплюженого на пострадянському просторі. Бо він є релігійною людиною, а не атеїстом. Саме соціаліст Шарль де Голь відбудував післявоєнну Францію, а Норвегія і Швеція, які сповідують ці політичні ідеали, – мають одні з найпотужніших економік світу.