Трудовий колектив Рівненської атомної електростанції звернувся до керівництва держави з проханням не звільняти керівника РАЕС із посади гендиректора. Про те, чому атомники так вболівають за свого начальника, – далі у сюжеті.

24 червня у Палаці культури РАЕС відбулася позачергова конференція трудового колективу Рівненської АЕС.  Участь у ній взяло 230 делегатів – членів первинної профспілкової організації РАЕС та представників атомпрофспілки. Заступник генерального директора РАЕС з персоналу доповів про роботу станції в умовах воєнного стану.

Про роботу організації молоді РАЕС прозвітував Євгеній Бураков. За його словами, під час війни усі соціально-спортивні заходи на підприємстві переформатували, їх проводять з благодійною метою, щоб допомагати тим, хто захищає кордони нашої держави.

Під час конференції виступили представники волонтерського руху РАЕС Віталій Талах, Петро Ширко та Юрій Хлюстін. Вони звернули увагу на те, що під час воєнного стану колектив підприємства активно долучається до волонтерського руху, збираючи кошти на потреби ЗСУ. Важливо те, що всіляко сприяє такій ініціативі на підприємстві керівник РАЕС та особисто долучається до допомоги українській армії.

Звернувся до трудового колективу станції і міський голова Олександр Мензул, він зосередив увагу на тому, що у місті Вараш розташоване підприємство стратегічного значення, а за це несуть велику відповідальність атомники.

Голова профкому РАЕС Іван Мельник наголосив, що  останнім часом трудовий колектив атомників потерпає від негативних інформаційних атак.

Завершили конференцію одностайним підтриманням постанови, де зазначили  направити звернення до керівництва держави  щодо припинення тиску на колектив Рівненської АЕС та її керівника і недопущення його звільнення з посади.