У Нацкомісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформації, показали план впровадження повсюдного інтернету. На всю Волинь він має поширитися вже влітку. 

Про це повідомила помічниця голови Нацкомісії Богдана Півень, – повідомляє 5 канал.

“Інтенсивна робота над покращенням доступу до мобільного інтернету не вщухає. Комісією сьогодні на засіданні підтримано розроблений спільно з операторами детальний план заходів на найближчі місяці”, – повідомила Півень.

Перші ліцензії на LTE планують ввести в дію 1 липня 2020 року. Вони запрацюють в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Волинській областях. До кінця цього року хочуть впровадити 4G-900 по всій Україні.

За словами Богдани Півень, спочатку для переоформлення ліцензій мобільних операторів потрібно два рішення уряду – з приводу зміни плану використання радіочастот і з приводу розмірів оплати за ліцензії.

Після цього почнеться оброблення заяв про перерозподіл спектра, заяв на переоформлення, анулювання ліцензій, заяв на додаткові смуги радіочастот.

Коли оператори заплатять до держбюджету, розпочнеться видача ліцензій. Потім подаються заяви на впровадження технології LTE 900. Здійснюється оплата за ліцензії, йде видача нових технейтральних ліцензій.