Повідомили, коли Прилуцька сільська рада стане частиною Луцької міської територіальної громади.

Про це йшлося у понеділок, 28 жовтня, під час засідання комісії міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, – пише ІА ВолиньPost.

Під час найближчої сесії міської ради депутати розглянуть низку проектів рішень, що стосуються реорганізації Прилуцької сільради шляхом приєднання до міста. Обранець громади Павло Данильчук поцікавився, коли остаточно Прилуцька сільрада стане частиною Луцької міської територіальної громади.

«Із 30 жовтня повноваження Прилуцької сільради будуть припинені. Однак буде юридична особа сільради і її існування припиниться після відповідного запису реєстратора», – відповіла директор юридичного департаменту Наталія Юрченко. Депутат Борис Смаль відзначив, що фактично процедура об’єднання завершена.

«На нас з вами – велика відповідальність за ту територію, яка приєдналася. Пропозиція про приєднання надійшла саме звідси. Це не лише територія, а й проблеми, які треба вирішувати», – сказав він.

Усі нормативні акти, що діють на території міста, поширюватимуться й на Прилуцьку сільраду, наприклад, ті, що стосуються розміщення реклами. Луцька міська рада, своєю чергою, зможе скасовувати всі рішення, що ухвалить Прилуцька сільрада.

Читати також: Чотири села Прилуцької сільради приєднаються до Луцька