У лікувальних закладах Луцька, будинку маляти та пологовому будиноку розпочали опалювальний сезон. У квартирах лучан подачу теплоносія готові розпочати одразу після відповідного розпорядження.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

“Зазвичай опалювальний сезон розпочинається тоді, коли середньодобова температура опускається нижче 8 градусів протягом трьох діб. Станом на сьогодні ми вже маємо такий показник у Луцьку – середня добова температура за останніх три доби становить менше шести градусів. Але незабаром синоптики прогнозують потепління – орієнтовно за два дні температура стрімко зросте”, – йдеться у повідомленні.

Посадовець пояснив, що  вмикати опалення перед потеплінням недоцільно. Адже опалення квартир при різкому потеплінні дасть значно гірший ефект для самопочуття людей, ніж пониження температури.

За словами виконувача обов’язків керівника ДКП “Луцьктепло” Івана Скорупського, підприємство готове до початку опалювального сезону. У дев’яти котельнях підготовчі роботи перебувають на стадії завершення. А отже теплом Луцьк буде забезпечено одразу після відповідного розпорядження.

“Традиційно, частина лучан хочуть, щоб тепло увімкнули вже, однак інші мешканці міста, зацікавлені в економії на опаленні, звертаються із проханнями не поспішати з початком опалювального сезону”, – йдеться у повідомленні.