Невдовзі у Луцьку можуть відновити гаряче водопостачання.

Про це у фейсбуці написав Ігор Поліщук.

Міський голова Ігор Поліщук зазначив, що нещодавно в країні склалася кризова ситуація і багато міст опинилися без гарячої води.

“У результаті тривалих перемовин та багатьох зустрічей вдалося досягти попередніх домовленостей щодо продажу газу за ціною 7400 гривень за 1000 м3 (проти більше, ніж 10000 грн за 1000 м3 донедавна), скасування передоплати та подобового визначення обсягів газу та інших позицій. Ці домовленості дозволять відновити газопостачання ДКП «Луцьктепло» та відновити постачання гарячої води лучанам”, – написав Поліщук.

За його словами, зараз «Нафтогаз України» готує нові правила постачання газу та угоди, після підписання яких вдасться відновити гаряче водопостачання.

“Дякую за допомогу в переговорах народному депутату від Луцька Ігорю Палиці, Асоціації міст України, міським головам інших міст, які брали участь у перемовинах”, – йдеться у повідомленні.

Після підписання угоди з НАК «Нафтогаз України» ДКП «Луцьктепло» почне відкликати з відпусток працівників котелень і готувати систему до відновлення постачання гарячої води

Нагадаємо, із 20 травня весь Луцьк, окрім мікрорайону ЛПЗ, залишився без гарячої води через відсутність лімітів газу у підприємства «Луцьктепло».