У Луцьку завершуватимуть опалювальний сезон, якщо протягом 3 діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищуватиме +8 градусів.

Як заплановано, це може відбутися 7-8 квітня. Про це пише ІА Волинські Новини.

Прессекретар ДКП «Луцьктепло» Антон Безносиков повідомив, що уже підготовлено проєкт рішення виконавчого комітету Луцької міської ради про припинення опалювального сезону 2020-2021 років на території Луцької міської територіальної громади.

У ньому йдеться про те, що опалювальний сезон буде припинено, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищуватиме +8 градусів.

«На 7 квітня заплановано засідання виконавчого комітету Луцької міської ради, на якому буде розглянуто цей проєкт рішення. Швидше за все він буде прийнятий, після чого, виходячи з температурних показників, ми будемо вирішувати, в який саме день, 7 чи 8 квітня, припиняти опалювальний сезон», – зазначив Антон Безносиков.

Наразі підприємство не може понижувати параметри теплоносіїв.

«Ми розуміємо, що є такі споживачі, які скаржаться на те, що в них вдома спекотно і доводиться випускати тепло через вікна, але це пов’язано з особливостями системи теплопостачання. У нас є такі котельні, які одночасно виготовляють теплову енергію для двох послуг: і для опалення, і для гарячої води. І ми повинні витримувати параметри – теплоносій має бути не менш як 60 градусів, щоб споживачі отримували гарячу воду 50-55 градусів. Ми не можемо понизити параметри теплоносія. Через це й виходять перетопи, які в принципі відбуваються постійно в такі перехідні періоди. Єдине рішення для споживачів – це встановлення ІТП, що ми поступово й робимо», – пояснив прессекретар «Луцьктепла».