Найближчий сімейний лікар для мешканців села Смідин Ковельського району (колишнього Старовижівського) знаходиться у Старій Вижівці – за 19 кілометрів. Тому у громаді зараз посилено працюють над забезпеченням системи надання медичних послуг.

Про це йшлося у програмі «Позиція» на 12 каналі 21 жовтня.

Як розповіла голова громади Оксана Піцик, нині фактично медичних послуг як таких немає.

«Це досить проблемне питання, і коли я йшла на вибори, у моїх планах був однозначно розвиток медицини і системи надання медичних послуг у громаді. Тому що фактично їх як таких немає. Найбижчий сімейний лікар у Страій Вижівці, це за 19 кілометрів,  і це не нормально», – каже вона.

«Зараз у нас навчається лікар, проходить курси, і вже з нового року, ми сподіваємося, все буде гаразд… Ми працюємо дуже інтенсивно. Робимо капітальний ремонт амбулаторії, аби забезпечити доступність, і вже на базі цього всього будемо розвивати нову систему охорони здоров’я на території громади», – додала вона

До слова, місцевої амбулаторії не ремонтували, відколи збудували. Зараз реконструкція у розпалі. На неї планують потратити 6 млн 300 тисяч гривень. Майстри кажуть, що до нового року мають практично звести нову амбулаторію.